استاندار یزد مطرح کرد:
ضرورت پرهیز از روش‌های سرزنش‌آمیز در موضوع امربه‌معروف
استاندار یزد در نشست ستاد احیای امربه‌معروف و نهی از منکر استان اظهار داشت: رفتار ما در موضوع امربه‌معروف باید به‌گونه‌ای باشد که مردم را جذب کنیم و از روش‌های سرزنش‌آمیز و تحقیرآمیز پرهیز شود.
استاندار یزد:
کاهش بهره تسهیلات واحدهای صنعتی با افزایش ظرفیت اشتغال
استاندار یزد گفت: برای صنعت گردشگری، مسکن و کشاورزی باید تسهیلات ویژه دیده شود چراکه برخی واحدها با ارائه تسهیلات رونق بیشتری می‌گیرند.
استاندار یزد از پژوهشکده علوم تولید مثل یزد بازدید کرد
استاندار یزد روز شنبه 6 خرداد ماه از بخش های مختلف پژوهشکده علوم تولید مثل یزد بازدید کرد و با مسئولین این مرکز دیدار و گفتگو نمود. «سیدمحمد میرمحمدی» همچنین با حضور در محل احداث ساختمان جدید این پژوهشکده از آخرین وضعیت فعالیت های عمرانی صورت گرفته...
با حضور جمعی از مسئولان کشور و استان؛
مصلی بزرگ احمدآباد اردکان افتتاح شد
هم‌زمان با سالروز شکست حصر آبادان و آزادسازی خرمشهر مجموعه مصلی خاتم‌الانبیاء احمدآباد اردکان با حضور نماینده ولی‌فقیه دراستان و امام جمعه یزد، استاندار یزد، رئیس شورای سیاست‌گذاری ائمه جمعه کشور، فرماندار اردکان و جمعی از مسئولان استان و شهرستان...
وزیر کشور از استاندار یزد و عوامل برگزاری انتخابات در استان تقدیر کرد
وزیر کشور در نامه‌ای خطاب به استاندار یزد؛ برگزاری انتخابات باشکوه 29 اردیبهشت‌ماه و تحقق مشارکت 93/4 درصدی در استان را حماسه‌ای ماندگار دانست و از استاندار یزد و عوامل برگزاری انتخابات در استان تقدیر و تشکر کرد.
حضور استاندار یزد در صبحگاه مشترک نیروهای نظامی و انتظامی استان به مناسبت سوم خرداد
صبحگاه مشترک نیروهای نظامی و انتظامی استان یزد به مناسبت فرا رسیدن سوم خرداد سالروز آزادسازی خرمشهر با حضور آیت الله«محمدرضا ناصری» نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه یزد، «سیدمحمد میرمحمدی» استاندار یزد و جمعی از فرماندهان ارشد نظامی و انتظامی...
پیام استاندار یزد به مناسبت سالروز آزادسازی خرمشهر
استاندار یزد با صدور پیامی سوم خرداد؛ سالروز آزادسازی خرمشهر را گرامیداشت و این حماسه شگفت و تاریخی را از یادنرفتنی دانست.
مديركل پدافند غيرعامل استانداري يزد:
مشاركت پرشور و شعور مردم در انتخابات بهترين پدافند غيرعامل است
مديركل پدافند غيرعامل استانداري در نشست آموزشي پدافند غیرعامل زيستي با اشاره به حضور گسترده ملّت ايران در انتخابات رياست جمهوري و شوراهاي اسلامي شهر و روستا اين مشاركت پرشور و شعور مردم را بهترين پدافند غيرعامل و موجب افزايش اقتدار و پايداري ملي...
استاندار یزد:
مشارکت 93/4 درصدی مردم استان یزد در انتخابات کم‌نظیر است
استاندار یزد گفت: مشارکت 93/4 درصدی مردم یزد در انتخابات امسال رکوردی کم‌نظیر در کشور است.
شوراي هماهنگي روابط عمومي هاي استان يزد:
بالاترين قدرداني از مردم همت و تلاش براي خدمت بهتر و شايسته تر به آنان است
هيات رئيسه شوراي هماهنگي روابط عمومي هاي استان يزد باصدور پيامي ضمن تشكر از حضور حماسي مردم استان دارالعباده یزد در انتخابات 29 ارديبهشت، همه مديران و كارشناسان روابط عمومي هاي استان را به قدرداني از اين اعتماد بزرگ مردم دعوت كرد و بالاترين قدرداني...
استاندار یزد از مشارکت باشکوه مردم یزد در انتخابات تقدیر کرد
استاندار یزد با صدور پیامی از مشارکت باشکوه مردم استان یزد در انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستا قدردانی کرد.
استاندار یزد از سه شعبۀ اخذ رأی شهرستان بهاباد بازدید کرد
به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری یزد، «سید محمد میرمحمدی» صبح جمعه 29اردی‌بهشت با حضور در شهرستان بهاباد از شعبۀ یک و چهار و پنج این شهرستان بازدید کرد.
استاندار یزد با حضور در مسجد روضیۀ محمدیه رأی خود را به صندوق رأی انداخت
به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری یزد، «سید محمد میرمحمدی» صبح جمعه 29 اردی‌بهشت، با حضور در مسجد روضۀ محمدیۀ شهر یزد رأی خود را به صندوق رأی انداخت و پس از گفت‌وگوی تلویزیونی با شبکۀ تابان، راهی شهرستان‌های بافق و بهاباد برای بازدید از شعب اخذ...
رئیس ستاد امنیت انتخابات استان:
امنیت کامل در انتخابات برقرار است
رئیس ستاد امنیت انتخابات استان و مدیرکل دفتر امور امنیتی و انتظامی استانداری یزد گفت: خوشبختانه امنیت کامل به منظور برگزاری انتخابات برقرار است.
استاندار یزد همزمان با آغاز فرآیند انتخابات:
شرایط خاص بین‌المللی و منطقه‌ای از حساسیت‌های این انتخابات است/ منتظر موفقیت ایران در همۀ رسانه‌های جهان هستیم
استاندار یزد صبح جمعه 29اردی‌بهشت در گفت‌وگو با برنامۀ «شور همبستگی» در مسجد روضیه محمدیۀ یزد گفت: اکنون در شرایط بین المللی پس از برجام قرار داریم و در فضایی هستیم که باید بتوانیم با قدرت دیپلماسی و منطق و اخلاق، همه را دربارۀ فضای بسته‌ای که برای...
رئیس ستاد انتخابات استان در جمع خبرنگاران:
678هزار نفر واجد شرایط رأی‌دهی هستند/ توصیه می‌کنیم مردم در ساعات آغازین به صندوق اخذ رأی بروند
رئیس ستاد انتخابات استان و معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار همزمان با آغاز فرایند رأی‌گیری در جمع خبرنگاران حاضر در اتاق خبر ستاد انتخابات استان یزد، گفت: خواهش ما از مردم مراجعه در ساعات اولیه اخذ رأی است و توصیۀ ما به کسانی که قصد خروج از...
استاندار يزد به مناسبت انتخابات رياست جمهوري و شوراهاي اسلامي شهر و روستا پيامي صادر كرد
استاندار يزد در پيامي بر حضور مردم در انتخابات برای عزت ملی، اقتدار نظام و سربلندی ایران و ایرانی تاكيد كرد و گفت: کسانی که ناراضی هستند و حتی مخالفان نیز در این امر مهم به صفوف مردم در پای صندوقهای رأی خواهند پیوست.
رئیس هیئت بازرسی انتخابات شهرستان یزد مطرح کرد:
357 مأمور وزارت کشور، مسئول بازرسی و حُسن اجرای جریان انتخابات شهرستان یزد
رئیس هیئت بازرسی شهرستان یزد، روز چهارشنبه 26 اردیبهشت، در حاشیه جلسه آموزشی بازرسان انتخابات شهرستان یزد گفت: 357 نفر، مسئول بازرسی و کنترل و حُسن انجام فرآیند دوازدهمين دوره انتخابات ریاست جمهوری و پنجمين دوره شوراهای اسلامی شهر و روستای شهرستان...
بازديد مدير كل دفتر امور اجتماعي و فرهنگي از موسسه خيريه آبشار عاطفه‌ها
مديركل دفتر امور اجتماعي و فرهنگي استانداری از مؤسسه خيريه آبشار عاطفه‌ها بازدید و از اقدامات این مؤسسه برای کاهش آسیب‌های اجتماعی استان تقدیر کرد.
پیام استاندار یزد به مناسبت روز ارتباطات و روابط عمومی
استاندار یزد با صدور پیامی به مناسبت روز ارتباطات و روابط عمومی، ضمن تبریک این روز به‌تمامی مدیران و کارشناسان روابط عمومی های استان؛ بر نقش مؤثر روابط عمومی ها در جلب مشارکت حداکثری عموم جامعه در انتخابات پیش رو تأکید کرد.
نشست تخصصی آموزشی سربازرسان انتخابات برگزار شد
نشست تخصصی آموزشی سربازرسان انتخابات برگزار شد
نشست تخصصی آموزشی سربازرسان انتخابات دوازدهمین دوره ریاست جمهوری و پنجمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا در استانداری یزد برگزار شد.
برگزاری اولین جلسه کارگروه توسعه مدیریت استانداری یزد در سال 96
اولین جلسه کارگروه توسعه مدیریت استانداری یزد در سال 96، به ریاست معاون هماهنگی اموراقتصادی و توسعه منابع استاندار برگزار شد.
استاندار یزد:
روحيه انقلابي‌گري و فداكاري جوانان دیروز ارزشمند است/ سالروز آزادسازی خرمشهر بهانه ای برای اهدای کتاب به همدیگر
استاندار یزد گفت: مي خواهيم روحيه انقلابي‌گري و ارزش‌هاي حاصل از فداكاري هاي نسل دیروز را به نسل امروز و آينده منتقل كنيم زیرا اگر جوانان با اين ارزش ها مأنوس نشوند ممكن است نسبت به انقلاب بی‌تفاوت شوند.
رئیس ستاد انتخابات استان یزد:
با قاطعیت می‌گوییم به‌سلامت انتخابات اطمینان کامل داریم
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار در جمع ناظرين انتخابات، گفت: حضور ناظران قوی در شعب ثبت‌نام و اخذ رأی و نظارت آن‌ها، موجب ایجاد اعتماد در سطح جامعه می‌شود و با قاطعیت می‌گوییم به‌سلامت انتخابات کاملاً اطمینان داریم.
استاندار یزد:
اسناد اثرگذار بر پایه‌های فكري جامعه و نشانگر رویش تفکر در دوران مختلف هستند
استاندار یزد با اشاره به دو نوع میراث ملموس و ناملموس، كتب و اسناد را در دسته میراث ناملموس دانست و گفت: اسناد و كتب بر پایه‌های فکری یک جامعه اثرگذار هستند و رویش تفکر در دوران مختلف را نشان می‌دهند.
استاندار يزد:
سمن‌ها مشاركت اجتماعي و وفای به عهد را در جامعه گسترش دهند/سمن‌ها عامل خوداتکایی و هم‌افزایی هستند
استاندار يزد در ديدار با نمایندگان سازمان‌های مردم‌نهاد استان، گفت: مشاركت و خودياري، كمك به مشاركت اجتماعي و پايبندي به عهد و وفا، همکاری و تعاون، توسعه فرهنگی و سیاسی، پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی و اتکا به خرد جمعی را در جامعه اشاعه خواهند داد.
مديركل دفتر امور اجتماعي و فرهنگي استانداری يزد مطرح کرد:
تعداد تشکل‌های اجتماعي يزد، دو برابر ميانگين كشوري
مديركل دفتر امور اجتماعي و فرهنگي استانداری يزد گفت: تعداد سازمان‌های مردم‌نهاد استان یزد دو برابر میانگین کشوری است كه در اين ميان، 220 سازمان مردم‌نهاد وزارت کشوری و بقيه هم با مجوز بهزیستی و ورزش و جوانان و نیروی انتظامی هستند.
استاندار یزد در جمع اعضای انجمن کاشی و سرامیک استان:
ظرفیت‌های تولید اعلام و از بزرگ‌نمایی و سیاه نمایی ضعف‌ها پرهیز شود
استاندار یزد گفت: سرمایه‌گذاری در استان بیشتر از سال‌های قبل انجام‌شده است بنابراین برای صادرات موفق باید ظرفیت‌ها مطرح شود نه اینکه ضعف‌ها بزرگ‌نمایی و سیاه نمایی شوند.
بازدید مدیرکل مدیریت بحران استان از مناطق سیل زده شهرستان بافق
مدیرکل مدیریت بحران استانداری یزد با حضور در میان مردم مناطق سیل زده و شنیدن درد و دل‌های مردم، دستور اقدام لازم جهت برآورد و جمع بندی خسارات وارده و انعکاس آن به سازمان مدیریت بحران کشور را صادر کرد.
رئیس ستاد انتخابات استان:
کاهش 30درصدی تخلفات تبلیغاتی در استان یزد / 677 هزار و 942 نفر واجد شرایط حضور در انتخابات
رئیس ستاد انتخابات استان یزد گفت: در بحث تبلیغات هماهنگی مطلوبی بین دستگاه‌های اجرایی، قضایی، شهرداری و نظامی برقرار است و حجم تخلفات تبلیغاتی در استان نسبت به انتخابات قبل 30 درصد کاهش داشته است.
استاندار یزد با امام‌جمعه مهریز دیدار و گفتگو کرد
استاندار یزد با همراهی نماينده مردم شهرستان مهريز،ابركوه،خاتم،بافق و بهاباد،مدیرکل حوزه استاندار، فرماندار و بخشدار مهریز ضمن حضور در دفتر امام‌جمعه این شهر با وی دیدار و گفتگو کردند.
استاندار یزد:
فرهنگ عمومي باید به مشاركت عمومي منجر شود
استاندار یزد با تأکید بر اینکه جدی بودن در اعمال قانون باعث فرهنگ شدن آن موضوعات می‌شود، افزود: فرهنگ عمومي باید به مشاركت عمومي منجر شود تا اهداف کار محقق شود.
استاندار یزد در شورای توسعه و برنامه ریزی استان تاکید کرد:
احترام و کرامت همه نامزدها در انتخابات حفظ شود
استاندار یزد با بیان اینکه حفظ احترام و کرامت نامزدها ضروری است اظهارداشت: این افراد به‌صورت داوطلبانه وارد انتخابات شده اند و نباید حرمت آنان خدشه‌دار شود.
رئیس ستاد انتخابات استان:
حضور چهره‌های شاخص، تأیید صلاحیت بی‌نظیر داوطلبان شوراها را رقم زد/ برای نخستین بار همه حوزه‌های روستایی واجد شرایط برگزاری انتخابات شدند
رئیس ستاد انتخابات استان و معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار ثبت‌نام چهره‌های شاخص در انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا را دلیل تأیید صلاحیت بی‌نظیر داوطلبان در انتخابات شوراهای اسلامی شهر روستا دانست و گفت: نخستین بار است که همه حوزه‌های...
بازدید سفیر جمهوری کره از مهمان شهر پناهندگان افغانستانی شهرستان تفت
سفیر جمهوری کره در دومین روز سفر خود به استان یزد با حضور در مهمان شهر پناهندگان افغانستانی شهرستان تفت از نزدیک با فعالیت صورت گرفته در این حوزه آشنا شد.
پيام استاندار يزد به مناسبت فرارسيدن نيمه شعبان
استاندار یزد در پیامی فرا رسیدن نیمه شعبان و سالروز ولادت حضرت ولی عصر(عج) را به عموم مردم خداجوی استان یزد تبریک و تهنیت گفت.
استاندار يزد:
بهره‌برداری از معادن علمي و با حداقل خسارت باشد
استاندار يزد در همايش نقش معدن در توسعه كشور گفت: استخراج از معادن با رویکرد حفظ منابع طبيعي كشور شامل پوشش گياهي، جانوري، منابع معدني و كاركرد علمي باشد.
استاندار يزد:
استان يزد آماده همکاری درزمینه گردشگری با بنیاد مستضعفان است
استاندار يزد گفت: با توجه به اهميت توسعه گردشگري در استان يزد، آمادگي همكاري با بنياد مستضعفان در رابطه با توسعه خدمات گردشگري استان راداریم.
استاندار یزد:
پناهندگان و اتباع خارجی در استان یزد از حقوق شهروندی برخوردارند
استاندار یزد در دیدار با سفیر جمهوری کره گفت: پناهندگان به استان یزد مانند دیگر مردم این استان از حقوق شهروندی برخوردارند و خوشبختانه تاریخ نشان داده است که در طول تاریخ ادیان مختلف زندگی مسالمت‌آمیزی در یزد داشته‌اند.
مدیرکل اداره امور اتباع و مهاجرین خارجی استانداری:
استان یزد کانون زندگی مسالمت‌آمیز اتباع پناهنده است
مدیرکل اداره امور اتباع و مهاجرین خارجی استانداری گفت: استان یزد تنها کانون زندگی مسالمت‌آمیز ادیان مختلف در طول تاریخ نبوده است، بلکه این استان کانون زندگی مسالمت‌آمیز اتباع پناهنده با همشهریان یزدی است.
سفیر جمهوری کره در یزد:
گسترش دوستی، تعامل و افزایش روابط با ایران در دستور کار است / کمک به پناهندگان را سبکی از سرمایه‌گذاری می‌دانیم
سفیر جمهوری کره در دیدار با استاندار یزد اظهار داشت: هدف کشور کره جنوبی از تلاش برای گسترش روابط دوجانبۀ فقط بحث اقتصادی صنعت توریسم نیست بلکه هدف افزایش دوستی، نزدیکی، تعامل، درک و روابط میان دو ملت است.
مدیرکل مدیریت بحران استانداری یزد خبر داد:
خسارت 35 میلیاردی بارش تگرگ به کشاورزان شهرستان ابرکوه / کشاورزان و باغداران موضوع بیمه را جدی بگیرند
مديركل مديريت بحران استانداری یزد ضمن بازديد از باغات و مزارع خسارت‌دیده شهرستان ابرکوه از زيان 35 ميليارد توماني باغداران و كشاورزان این شهرستان خبر داد.
استاندار یزد:
تجلیل از مقام معلم به فرهنگ عمومی جامعه تبدیل شود
استاندار یزد در جلسۀ شورای آموزش‌وپرورش استان که باهدف تجلیل از معلمان منتخب و تأثیرگذار استان برگزار شد، ابراز امیدواری کرد که تجلیل از مقام آموزشی و پرورشی معلمان به فرهنگ عمومی جامعه تبدیل شود.
هم‌زمان با سراسر کشور؛
دومین مانور سراسری شبیه‌سازی روز انتخابات در استان یزد برگزار شد
مدیر فناوری اطلاعات استانداری و رئیس کمیته فناوری اطلاعات ستاد انتخابات استان گفت: دومین مانور سراسری شبیه‌سازی روز انتخابات با ايجاد 150 شعبه فرضی در استان برگزار شد.
مدیرکل برنامه‌ریزی، نوسازی و تحول اداری استانداري يزد خبر داد:
سامانه آموزشي جام راه‌اندازی شد
مدیرکل برنامه‌ریزی، نوسازی و تحول اداری استانداري يزد گفت: دوره‌های آموزشي در سيستم يكپارچه جام اعلام می‌شود و از طريق اين سامانه كارمندان می‌توانند براي شركت در دوره‌های آموزشي ثبت‌نام كنند.
مدير كل دفتر اجتماعي و فرهنگي استانداری یزد:
آماده همکاری با سازمان های مردم نهاد در حوزه کاهش آسیب های اجتماعی هستیم
مديركل دفتر اجتماعي و فرهنگي استانداري يزد گفت: دفتر امور اجتماعي استانداري آمادگي دارد تا زمينه فعاليت و مشاركت سازمان هاي مردم نهاد در جهت كاهش آسيب هاي اجتماعي را فراهم كند.
دورۀ آموزش نرم‌افزار شعب نیمه مکانیزۀ انتخابات برگزار شد
دورۀ آموزشی مربیان نرم‌افزار شعب نیمه مکانیزه، هم‌زمان با سراسر کشور در استان یزد برگزار شد.
رئیس ستاد انتخابات استان:
بار اصلی اجرای قانون بر دوش اعضای شعب ثبت‌نام و اخذ رأی است
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار و رئیس ستاد انتخابات استان بار اصلی اجرای قانون انتخابات را بر دوش اعضای شعب ثبت‌نام و اخذ رأی دانست و گفت: تأیید صلاحیت گسترده داوطلبان عضویت در شوراهای اسلامی شهر و روستا در کشور و استان نشانۀ حضور شایستگان در...
پيام معاون سياسي، امنيتي و اجتماعي استاندار به مناسبت روز جهاني بيماري هاي خاص و صعب العلاج
معاون سياسي، امنيتي و اجتماعي استاندار يزد طي پيامي به مناسبت روز جهاني بيماري هاي خاص و صعب العلاج از انجمن هاي حمايت از بيماران تالاسمي استان يزد، حمايت از بيماران ام اس قمر بني هاشم، كانون هموفيلي ايران شعبه يزد، انجمن خيريه حمايت از بيمارن كليوي...
استاندار یزد:
ضرورت تشخیص راه‌کارهای پیشگیری از جعل اسناد هوشمند
استاندار یزد گفت: ضرورت دارد گروهی کارآمد و قوی از متخصصان فناوری اطلاعات تشکیل شود تا مباحث حساس و مهم هوشمند سازی اسناد را بررسی و راه‌کارهای پیشگیری ازاین‌گونه جرائم را ارائه دهند.
مديركل پدافند غيرعامل استانداري یزد :
علت مسموميت دانشجويان دانشگاه يزد در حال بررسي است/ آشپزخانه خوابگاه دانشجويان پسر دانشگاه يزد پلمپ شده است
مديركل پدافند غيرعامل استانداري يزد با اشاره به موضوع مسموميت غذايي دانشجويان دانشگاه يزد گفت: حال عمومي همه دانشجويان بهبودیافته و علّت اين مسموميت از سوي تیم‌های كارشناسي در حال بررسي است و به‌محض مشخص شدن به رسانه‌ها و مردم استان اعلام می‌شود.
استاندار یزد در پیامی به مناسبت روز جوان؛
نقشه راه توسعه و رشد استان با درايت جوانان عملي می‌شود
استاندار یزد با صدور پیامی هفتۀ جوان را به همه جوانان خوش آتیه و خونگرم استان یزد شادباش گفت و اظهار داشت: نقشه راه توسعه و رشد همه‌جانبۀ استان با درايت و همكاري جوانان به‌عنوان نيرويی محرك و عظیم، عملي می‌شود.
کمیته مدیریت عملکرد، سلامت اداری و صیانت از حقوق مردم برگزار شد
جلسۀ کمیته مدیریت عملکرد، سلامت اداری و صیانت از حقوق مردم در دستگاه‌های تابعۀ استانداری برگزار شد.
به‌منظور بررسی علل اولیه مسمومیت دانشجویان؛
كارگروه آشكارسازي و تشخيص قرارگاه پدافند زيستي استان تشكيل شد
كارگروه آشكارسازي و تشخيص قرارگاه پدافند زيستي استان با حضور مدیرکل پدافند غیرعامل استانداری و دبیر شورای پدافند استان و رئیس دانشگاه علوم پزشکی شهید صدوقی (ره) به‌منظور بررسی علل اولیه مسموميت نزديك به 300 نفر از دانشجويان دانشگاه يزد تشکیل جلسه...
در نامه‌ای از سوی رئیس ستاد انتخابات استان :
«دستورالعمل فعالیت‌های تبلیغاتی انتخابات در فضای مجازی» به رسانه‌ها ابلاغ شد
رئیس ستاد انتخابات استان یزد در نامه به رسانه‌های برخط و مجازی، مشروح «دستورالعمل فعالیت‌های تبلیغاتی انتخابات در فضای مجازی» را ابلاغ کرد.
مدیرکل دفتر امور بانوان و خانواده استانداری یزد:
بانوان فعال اجتماعی، اقتصادی و سیاسی در بانک اطلاعاتی زنان کشور ثبت‌نام کنند
مدیرکل دفتر امور بانوان و خانواده استانداری یزد در نشست هم‌اندیشی با مشاوران فرمانداران در امور بانوان، بر ثبت‌نام همۀ بانوان فعال و توانمند در عرصه‌های فرهنگی، اجتماعی، اقتصادی و سیاسی سراسر استان در بانک جامع اطلاعاتی زنان کشور تأکید کرد.
رئیس ستاد انتخابات استان خبر داد:
تائید صلاحيت قطعي ٩٨.٩درصدي داوطلبان شوراهاي اسلامي شهر و روستا در استان يزد
معاون سياسي و امنيتي استاندار و رئیس ستاد انتخابات استان از تائید صلاحيت قطعي ٩٨.٩ درصد از داوطلبان انتخابات شوراهاي شهر و روستا خبر داد.
دبير ستاد انتخابات استان يزد دستورالعمل تبليغات رياست جمهوري را تشريح كرد
دبير ستاد انتخابات استان يزد با اعلام مفاد دستورالعمل ستاد انتخابات كشور براي تبليغات رياست جمهوري اظهار داشت: نامزدين دوازدهمين دوره رياست جمهوري مي توانند پوستر و عكس در دو فرم و صرفاً كاغذي، بدون محدوديت سايز منتشر نمايند.
در ديدار با مديركل امور مرزي و پدافند غيرعامل وزارت كشور تاكيد شد؛
تهيه سند آموزشي در حوزه پدافند غيرعامل از سوي استان يزد
در ديدار مديركل پدافند غيرعامل استانداري يزد با مديركل امور مرزي و پدافند غيرعامل وزارت كشور و معاون بسيج و امور استانهاي سازمان پدافند غيرعامل بر تهيه سند آموزشي در حوزه پدافند غيرعامل (CBRNE) از سوي استان يزد با توجه به پتانسيل مركز ملّي آموزش و...
استاندار یزد:
اخلاق‌مداری و تخصص شاخصه پزشکان یزدی است/طرح تحول سلامت اقدام شایسته دولت تدبیر در بخش بهداشت و درمان است
استاندار یزد گفت: 45 درصد از تخت‌های بیمارستان‌های یزد مربوط به بیماران غیربومی است و این نشانگر اخلاق‌مداری، تخصص و رسیدگی خوب پزشکان یزدی به بیماران است.
همایش روز جوان با حضور وزیر دادگستری و استاندار یزد برگزار شد
همایش روز جوان با حضور وزیر دادگستری، استانداری یزد، جمعی از مسئولین استان و مشارکت جوانان یزدی در سالن شهید صدوقی (ره) برگزار شد. تصاویر این رویداد اجتماعی، فرهنگی را در ادامه ببینید:
استاندار یزد خبر داد:
رتبه سوم استان یزد در توسعه علم و فناوری در کشور
استاندار یزد در نشست ستاد راهبری و مدیریت اقتصاد مقاومتی استان بابیان اینکه استان بابیان اینکه استان یزد در توسعه علم و فناوری دارای رتبه سوم در کشور است، گفت: رتبه دوم صادرات فناوری و نخستین منطقه ویژه علم و فناوری به استان یزد اختصاص دارد.
وزیر دادگستری مطرح کرد:
ضرورت تمرکز بر استفاده مطلوب از فرصت ها/ تشریح رتبه های جهانی کشور در مباحث گوناگون
وزیر دادگستری و جانشین رئیس ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی در استان یزد گفت: باید تلاشمان را بر استفاده مطلوب از فرصت‌ها متمرکز کنیم.
گزارش تصويري بازديد وزير دادگستري از كارخانه فولاد آلياژي و جهان الكترونيك
وزیر دادگستری و جانشین رئیس ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی در استان یزد با حضور در استان به همراه استاندار یزد و جمعی از مسئولان استان از کارخانه های فولاد آلیاژی و جهان الکترونیک بازدید کرد.
دبیر ستاد انتخابات استان یزد مطرح کرد:
تبليغات انتخاباتي در فضاي مجازي در چارچوب قوانين و مقررات مجاز است
دبير ستاد انتخابات استان يزد از ابلاغ دستورالعمل تبليغات در فضای مجازی از سوی ستاد انتخابات كشور خبر داد و تبلیغات در این حوزه را صرفاً در چارچوب قوانين و مقررات مجاز دانست.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار یزد تأکید کرد:
نقش برجسته سازمان‌های مردم‌نهاد در مشارکت اجتماعی
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار یزد در حاشیه بازدید از جشنواره و نمایشگاه مشارکت‌های اجتماعی استان با اشاره به اینکه سازمان‌های مردم‌نهاد می‌توانند فعالیت‌های اجتماعی را درزمینه های مختلف سازمان‌دهی کنند اظهارداشت: این گونه تشکل های مردمی نقش...
استاندار یزد:
حذف ‌نقش مردم در اقتصاد بزرگ‌ترین آسیب به‌نظام اقتصادی کشور است
استاندار یزد در شورای گفت‌وگوی دولت و بخش خصوصی گفت: دور کردن مردم از خوداتکایی نوعی بیماری اقتصادی است؛ چراکه با حذف نقش مردم بزرگ‌ترین آسیب را به‌نظام اقتصادی کشور می‌زند.
استاندار یزد:
زبان از بیان ارزش‌های خانواده‌ جانبازان و ایثارگران عاجز است/ مشارکت مردم در انتخابات دشمن را حیران کرده است
استاندار یزد در جمع خانواده‌های جانبازان و ایثارگران استان اظهار داشت: زبان از بیان شایسته و بایستۀ ارزش‌های خانواده‌ جانبازان و ایثارگران نقش‌آفرینی‌های آنان عاجز است.
مدیرکل دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری یزد:
مقابله با موج چهارم ایدز نیازمند ائتلاف همگانی است
مدیرکل دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری یزد در جلسه سلامت، ایمنی و امنیت غذایی استان با اشاره به اینکه مقابله با موج چهارم ایدز نیازمند ائتلاف همگانی است؛ گفت: استان برای مقابله با موج چهارم ایدز که تلفیقی از اعتیاد تزریقی و انتقال جنسی است،...
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار یزد:
روابط عمومی‌ها آرامش و اعتماد را در جامعه افزایش دهند
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار یزد و نایب رئیس شورای هماهنگی روابط عمومی‌های استان گفت: آنچه در حوزه روابط عمومی‌ها مهم است ایجاد فضایی بانشاط، آرام، پاسخگویی مناسب و ارائه شفاف عملکردهای سازمان‌ها است.
استاندار یزد:
روابط عمومی زبان گویای دستگاه‌های اجرایی است
استاندار یزد در نشست شورای هماهنگی روابط عمومی‌های استان گفت: روابط عمومی زبان گویای دستگاه‌های اجرایی است.
سرپرست اداره كل روابط عمومی استانداری یزد تأکید كرد:
ضرورت تعامل روابط عمومی‌ها با رسانه‌ها / سند راهبردي روابط عمومی‌ها را پیگیری می‌کنیم
سرپرست اداره كل روابط عمومی استانداری یزد در نشست شورای هماهنگی روابط عمومی‌های استان گفت: روابط عمومی‌ها باید به رسانه‌ها جوابگو باشند و تعامل و همراهی خود با رسانه‌ها را افزایش دهند.
دبیر ستاد انتخابات استان خبرداد:
آغاز دوره آموزشي اعضاي شعب و نمايندگان فرمانداران و بخشداران
دبير ستاد انتخابات استان گفت: دوره آموزشي ويژه اعضاي شعب و نمايندگان فرمانداران و بخشداران از 12 ارديبهشت آغازشده و تا 26 ارديبهشت ادامه خواهد داشت.
مدیرکل مدیریت بحران استان مطرح کرد:
خشک‌سالی و مگس مدیترانه‌ای پر خسارت‌ترین عوامل بحرانی در سال گذشته
مدیرکل مدیریت بحران استان در جلسه شورای هماهنگی مدیریت بحران استان گفت: خشک‌سالی و بحث مگس مدیترانه‌ای دو مشکلی بوده که بیشترین خسارت‌ها را در سال گذشته به همراه داشته است.
مديركل دفتر امور اجتماعي و فرهنگي استانداري خبر داد:
برگزاری نمایشگاه و جشنواره مشارکت‌های اجتماعی در پانزدهم و شانزدهم اردیبهشت
مديركل دفتر امور اجتماعي و فرهنگي استانداري گفت: نمایشگاه و جشنواره مشارکت‌های اجتماعی استان، پانزدهم و شانزدهم اردیبهشت باهدف ترویج فرهنگ کار اجتماعی و داوطلبانه در پارک آزادگان یزد برگزار می‌شود.
استاندار یزد:
مشارکت عمومی مهم‌ترین راه‌کار پیشگیری از بحران/ استان به همۀ راه‌کارهای صرفه‌جویی در آب توجه کرده است
استاندار یزد در جلسه شورای هماهنگی مدیریت بحران استان به محورهای مقابله با بحران اشاره کرد و گفت: آگاه‌سازی مردم دربارۀ بحران‌ها و مشارکت عمومی مهم‌ترین راهکار برای پیشگیری از بحران است.
استاندار یزد تأکید کرد:
لزوم ارتقا برنامه‌های آموزشی در حوزه اعتیاد
استاندار یزد در کنگره بین‌المللی اعتیاد و رفتارهای پرخطر گفت: لازم است برنامه‌های آموزشی و درمانی را برای معتادان و افرادی که سابقه اعتیاد در خانواده‌دارند ارتقا دهیم.
معاون هماهنگي و امور اقتصادي و توسعه منابع استاندار:
تغييرات صنعتي، مالي و مديريتي در واحدهاي توليدي ضروری است
معاون هماهنگي و امور اقتصادي و توسعه منابع استاندار يزد اظهار داشت: براي رفع مشكلات و معوقات بانكي لازم است واحدهاي توليدي تغييرات صنعتي، مالي و مديريتي را به‌سرعت در دستور كار قرار دهند كه با مشكلات بيشتري مواجه نشوند.
استاندار یزد مطرح کرد:
12 هزار تبعه خارجی در استان مشغول به تحصیل هستند/ 28 مدرسه مستقل ویژه فرزندان اتباع خارجی
استاندار یزد در گردهمایی دفاتر اداره کل امور اتباع و کمیساریا با اشاره به تأکید مقام معظم رهبری مبنی بر تحصیل فرزندان اتباع خارجی مجاز و غیرمجاز در کشور بیان کرد: اکنون 12 هزار دانش‌آموز تبعه خارجی در استان داریم که همۀ امکانات آموزشی در اختیار آن‌ها...
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار یزد:
اقدامات متعددی در حوزۀ اشتغال و مسکن اتباع خارجی انجام‌شده است
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار یزد در گردهمایی دفاتر اداره کل امور اتباع و کمیساریا گفت: در حوزه‌های مختلف اعم از اشتغال و مسکن و دیگر مسائل مرتبط با اتباع خارجی اقدامات و برنامه‌های متعددی در استان یزد انجام‌شده است.
رئیس دفتر نمایندگی کمیساریای عالی پناهندگان سازمان ملل متحد در ایران:
اقدامات ایران دستاوردهای ملموسی برای پناهندگان داشته است
رئیس دفتر نمایندگی کمیساریای عالی پناهندگان سازمان ملل متحد در ایران بیان کرد: مهم است که ما بدانیم دستاوردهای مختلفی در حوزۀ سلامت، معیشت و آموزش برای پناهندگان خواهیم داشت و مهم است که درک کنیم اقدامات ما ثمربخش خواهد بود.
مدیرکل اداره امور اتباع و مهاجران خارجی وزارت کشور:
بی‌نظیرترین طرح‌های مرتبط با اتباع خارجی در استان یزد اجراشده است
مدیرکل اداره امور اتباع و مهاجران خارجی وزارت کشور در گردهمایی دفاتر اداره کل امور اتباع و کمیساریا گفت: استان یزد جزو استان‌هایی است که بالاترین تراکم جمعیتی اتباع را دارد و مدیران این استان نیز جزو مدیران پیشرو در حوزۀ ساماندهی اتباع هستند.
استاندار یزد خطاب به مدیران استان:
مشکل سرمایه‌گذاری با تسهیلات حل نمی‌شود؛ پیچ‌وخم‌های اداری را کم کنید
استاندار یزد در هفدهمین نشست سرمایه‌گذاری استان یزد خطاب به مدیران استان؛ اظهار داشت: مشکل سرمایه‌گذاری با پرداخت تسهیلات حل نمی‌شود و لازم است بخشی از پیچ‌وخم‌های اداری را کم کنیم، به همین منظور مرکز خدمات سرمایه‌گذاری را راه‌اندازی کرده‌ایم.
جلسۀ آموزشی توجیهی هیئت بازرسی انتخابات شهرستان‌های استان برگزار شد
مدیرکل دفتر بازرسی، مدیریت عملکرد و امور حقوقی استانداری و دبیر هیئت بازرسی انتخابات استان گفت: استان یزد تعداد 876 بازرس برای انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستا خواهد داشت.
با حضور مدير كل دفتر امور اجتماعي و فرهنگي استانداري؛
ویژه‌برنامه‌های دهۀ مهدویت تصویب شد
در جلسۀ ستاد هماهنگی نهادهای دولتی و غیردولتی استان ویژه‌برنامه‌های دهۀ مهدویت مطرح و مورد تصویب قرار گرفت.
استاندار یزد:
معلم چراغ فروزان هدايت و نجات‌بخش آدميان از جهل و ناداني است
استاندار یزد با صدور پیامی ضمن گرامیداشت سالروز شهادت استاد فرزانه شهید مرتضی مطهری، معلم را چراغ فروزان هدايت و نجات‌بخش آدميان از ظلمت جهل و ناداني دانست.
رئیس ستاد انتخابات استان یزد مطرح کرد:
شعب اخذ رأی شوراهای اسلامی در اردکان و میبد تمام مکانیزه است/رسیدگی به شکایت داوطلبان تا 18 اردیبهشت نهایی می‌شود/مشارکت بالغ بر 24 هزار نفر در امر برگزاری انتخابات استان
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار و رئیس ستاد انتخابات استان یزد در جمع خبرنگاران اعلام کرد: انتخابات شوراهای اسلامی در حوزه‌های انتخابیه شهرهای میبد و اردکان به‌صورت تمام مکانیزه برگزار می‌شود.
رئیس کمیته فناوری اطلاعات ستاد انتخابات استان یزد:
سرعت و دقت، دستاورد صندوق‌های مکانیزه اخذ رأی است
رئیس کمیته فناوری اطلاعات ستاد انتخابات استان یزد در خصوص برگزاری انتخابات تمام مکانیزه در شهرهای میبد و اردکان گفت: انتخابات شوراهای اسلامی در شهرهای اردکان و میبد به‌صورت تمام مکانیزه انجام می‌شود که سرعت و دقت دستاورد این اقدام خواهد بود.
جشن فارغ‌التحصیلی دانشجويان مركز علمي كاربردي استانداري يزد برگزار شد
با حضور سرپرست مركز آموزش علمي كاربردي استانداري یزد و معاون فرهنگي دانشگاه جامع استان، جشن فارغ‌التحصیلی دانشجويان اين مركز برگزار شد.
در جلسۀ شورای اسلامی استان:
مسائل بخش کشاورزی روستاهای استان بررسی شد
در جلسۀ شورای اسلامی استان که با حضور معاون اداره جهاد کشاورزی استان برگزار شد مسائل بخش کشاورزی روستاها بررسی شد.
پیام استاندار یزد به پیام استاندار یزد به مناسبت روز کار و کارگر
استاندار یزد در پیامی به مناسبت روز جهانی کار و کارگر این روز را به همه کارگران زحمتکش و تلاشگر استان یزد تبریک گفت.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار یزد:
رویکرد کمیسیون کارگری دفاع از حقوق کارگران است
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار یزد در جمع نمایندگان شوراهای کارگری استان با اشاره به اینکه کمیسیون کارگری شورای تأمین با حضور نمایندگان کارگران فعال است؛ اظهار داشت: رویکرد کمیسیون کارگری دفاع از حقوق کارگران به‌عنوان قشر مهم و زحمت‌کش نظام...
استاندار یزد:
حسین ابن علی (ع) سراسر گفتار و کردار عشق و شیدایی است
استاندار یزد در پیامی به مناسب روز پاسدار و روز جانباز؛ حسین‌ابن‌علی (ع) را سراسر گفتار و کردار عشق و شیدایی دانست و این عشق را ناشی از شناخت عمیق خداوند عنوان کرد.
استاندار یزد:
قانون ملاک عمل در تبلیغات انتخاباتی باشد/ لزوم برجسته‌سازی نقاط قوت کاندیداها توسط هواداران آن‌ها
استاندار یزد در جلسه ستاد پیشگیری از جرائم انتخاباتی گفت: تبلیغات انتخاباتی باید همراه با قانون باشد و سلایق را کنار بگذاریم چراکه رعایت این نکته در زمان انتخابات و تبلیغات مربوط به آن به نفع کشور و نظام است.
رییس ستاد انتخابات استان یزد:
فضای مجازی و مناظره های تلویزیونی، جای تبلیغات محیطی را گرفته است
رییس ستاد انتخابات استان یزد گفت: تبلیغات فضای مجازی و مناظره های تلویزیونی، جای تبلیغات محیطی نامزدان انتخابات ریاست جمهوری را گرفته و به همین دلیل اینطور تصور می شود که تبلیغات میدانی کمرنگ شده است.
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار یزد:
پیشرفت پروژه خط انتقال آب خلیج‌فارس به یزد مطلوب است/ پیشرفت 40 درصدی مرکز شیرین سازی
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار یزد از پیشرفت مطلوب پروژه خط انتقال آب از خلیج‌فارس به یزد و استان‌های هم‌جوار خبر داد.
با حضور استاندار یزد افتتاح شد؛
مرکز تسهیل گری و توانمندسازی کسب‌وکارهای نوپای فاوای استان
با حضور استاندار یزد و جمعی از مسئولین استان مرکز تسهیل گری و توانمندسازی کسب‌وکارهای نوپای فاوای استان افتتاح شد.
مدیرکل دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری:
هدف جشنوارۀ مشارکت‌های اجتماعی تشویق و تقویت فرهنگ کار داوطلبانه است
مدیرکل دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری در نشست هم‌اندیشی برگزاری جشنواره مشارکت‌های اجتماعی گفت: مشارکت داوطلبانه و فعالیت‌های جمعی ملاک پیشرفت و توسعۀ هر جامعه است.
استاندار یزد:
کارفرمایان کارگران را بازوی مشورتی خود قرار دهند
استاندار یزد در نشست «سه‌جانبه گرایی دولت، کارفرمایان و کارگران»، گفت: روز جهانی کارگر فرصت مناسبی برای افزایش همدلی، هم‌زبانی و همراهی این دو قشر است.
مدیرکل دفتر امور بانوان و خانواده استانداری یزد:
رشد 53 برابری زنان داوطلب عضویت در شوراها نشانۀ اندیشه‌های بلند بانوان استان است
مدیرکل دفتر امور بانوان و خانواده استانداری یزد در جمع نمایندگان زن دستگاه‌ها گفت: رشد 53 برابری زنان داوطلب عضویت در شوراهای اسلامی نشانۀ اندیشه‌های بلند بانوان در حوزۀ مشارکت سیاسی دانست.
نمایش 1 - 100 از 7,502 نتیجه
آیتم در هر صفحه 100
از 76