« بازگشت

مراسم توديع و معارفه مدير كل اداري و مالي استانداري برگزار شد


 به گزارش روابط عمومي استانداري يزد، "عباسعلي رضايي" روز سه شنبه در جلسه تكريم و معارفه مدير كل اداري و مالي استانداري يزد با اشاره به تلاش هاي صورت گرفته در حوزه معاونت توسعه مديريت و سرمايه انساني رياست جمهوري، اظهار داشت: هر استاني بايد بتواند با در نظر گرفتن سياست هاي ابلاغي رهبر معظم انقلاب و تدبير لازم در اجراي قوانين مصوب موفق باشد.
وي از ابلاغ معاونت توسعه مديريت و سرمايه انساني رياست جمهوري رياست جمهوري در خصوص اجراي 30 برنامه در 50 دستگاه خبر داد و گفت: در ميان اين برنامه ها بر اساس 8 محور مورد نظر دولت تدبير و اميد، يكي از اين محورها ساماندهي نيروي انساني است.
معاون استاندار با اشاره به اينكه دغدغه مدير جديد اداري و مالي استانداري نيز بايد اين مهم باشد، اظهار داشت: اداري و مالي استانداري، حوزه اي با ظرافت، با تدبير و با لطافت است.
وي از جمله كارهاي صورت گرفته در حوزه اداري و مالي استانداري در چند سال اخير را همكاري در برگزاري برخي مناسبت هاي ملي و مذهبي در استان، پرداختي حقوق پرسنل استانداري، صدور احكام پرسنل استانداري، تجهيز بخشداري و فرمانداري هاي استان، راه اندازي سايت فني و ... دانست و گفت: با توجه به تاكيد وزرات كشور در راستاي استفاده از نيروهاي بومي براي پست فرمانداري، مدير كل سابق اداري و مالي استانداري به سمت فرماندار شهرستان تفت منصوب شد.
وي گفت: هادي نسب فردي داري سوابق اجرايي بالا، جانباز و رزمنده است.
رضايي در ادامه گفت: توفيق خدمت به خلق خدا يك افتخار است كه نصيب انسان هاي خوب و شايسته مي شود.
وي افزود: در نگاه اول به دليل شرايط حوزه اداري و مالي به نظر مي رسد كار خاصي انجام نمي شود، ولي از طرفي مشاهده مي شود كه وظايف سنگيني بر عهده تك تك كاركنان اين اداره كل است.
مدير كل جديد امور اداري و مالي استانداري نيز اظهار اميدواري كرد: انشاا... با وسعت ديد بالا بتوانيم كارهاي بزرگي را انجام دهيم.
هادي هادي نسب با اشاره به اينكه در جلسات آينده منش و مشي در راستاي ادامه كار را قطعا اعلام خواهم كرد، بر استفاده از تجربيات مديران قبلي در اين زمينه تاكيد كرد.
مدير كل سابق امور اداري و مالي استانداري نيز هادي نسب را مديري مدبر، توانمند و داراي تعاملات اجتماعي بالا دانست.
محمود زارع رشكوئيه از تمامي همكاران خود كه در اين چند سال وي را همراهي كرده اند تقدير و تشكر كرد.