« بازگشت

32طرح مخابراتی در استان یزد

با حضور معاون استاندار، مورد بهره برداری قرار گرفت؛

به گزارش روابط عمومی استانداری یزد،"عباسعلی رضایی" روز پنج شنبه در مراسم بهره برداری از مرکز تلفن خلیج فارس اردکان، ضمن تبریک 27 اردیبهشت؛ روز ارتباطات و روابط عمومی اظهار داشت: در حوزه ارتباطات در استان یزد کارهای بسیار خوبی شده است، اما هنوز جای کار بسیاری وجود دارد.
وی از خرید مکان و راه اندازی مرکز دیتا سنتر استان یزد در آینده نزدیک خبر داد و تصریح کرد: توسعه فناوری اطلاعات یکی از برنامه های ویژه ای است که در دستور کار استاندار قرار دارد.
رضایی در تبیین جایگاه فناوری اطلاعات در سیاستهای دولت تدبیر و امید، گفت: یکی از 8 برنامه مورد توجه در نقشه راه نظام اداری کشور، توسعه دولت الکترونیک است.
معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استاندار، در ادامه وجود نیروی انسانی توانمند و خبره درحوزه فناوری اطلاعات را یکی از مزایای استان یزد دانست و اظهار امیدواری کرد: اگر به برنامه ها سرعت بیشتری بدهیم، یزد مجازی زودتر از سال 1404 محقق خواهد شد.
امام جمعه اردکان نیز سالروز وفات عقیله بنی هاشم حضرت زینب کبری(سلام الله علیها)را تسلیت گفت و از خدمات شرکت مخابرات استان قدردانی کرد.
حجت الاسلام "حسینی" با اشاره به گسترده شدن امکانات ارتباطاتی در سال های اخیر و مجهز شدن برخی از روستاها به اینترنت پر سرعت، اظهار داشت: این امکانات به برکت خون شهدا و نظام مقدس جمهوری اسلامی فراهم شده است که باید قدر آن را بدانیم.
نماینده مردم اردکان در مجلس شورای اسلامی نیز در سخنانی، فناوری اطلاعات را یکی از پایه های توسعه کشور دانست و خواستار افزایش پهنای باند و سرعت اینترنت در کشور شد.
"محمد رضا تابش" گفت: رویکرد دنیای امروز، ارتباطات چند رسانه ای است که این مسأله ضرورت پرداختن به این موضوع را دوچندان می سازد.
وی همچنین بر فراهم شدن شرایط برای امضای الکترونیکی و ارزان شدن خدمات ارتباطی و اینترنتی تاکید کرد.
در ابتدای این مراسم، مدیرعامل مخابرات استان یزد گزارشی از فعالیتهای این شرکت ارائه نمود.