شناسه : 104653065
با حکم وزیر کشور؛


با حکم وزیر کشور «علی زینی وند» به سمت معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری یزد منصوب شد.

به گزارش روابط عمومی استانداری یزد؛ روز دوشنبه 9 بهمن‌ماه 96 ؛ وزیر کشور در حکمی «علی زینی وند» را به سمت معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار یزد منصوب کرد.
«عبدالرضا رحمانی فضلی» در حکم معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری یزد آورده است: «بنا به پیشنهاد استاندار محترم یزد و با توجه به تائید معاونین توسعه مدیریت و منابع انسانی و هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منطقه‌ای وزارت کشور، به‌موجب این حکم به سمت معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری یزد منصوب می‌شوید.
امید است ضمن تلاش در جهت ایجاد هماهنگی و تعامل با کلیه نهادها، سازمان‌ها و دستگاه‌های کشوری و لشگری استان و بهره‌گیری از استعداد و توانمندی نیروی‌ها لایق، دلسوز و کارآمد در پیشبرد اهداف و سیاست‌های دولت تدبیر و امید و وزارت متبوع و نیز خدمت‌رسانی هرچه بیشتر به مردم شریف استان موفق باشید.
توفیق روزافزونتان را در جهت پیشبرد اهداف متعالی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران تحت منویات و فرامین رهبر معظم انقلاب اسلامی، حضرت آیت‌الله خامنه‌ای (مدظله‌العالی) از درگاه پروردگار قادر خواستارم.
پیش‌ازاین زینی وند به‌عنوان سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری یزد مشغول به فعالیت بود که با حکم وزیر کشور به سمت معاون این حوزه منصوب شد.