شناسه : 102457999
مديركل دفتر امور روستايي و شوراهای استانداري یزد خبر داد:


مديركل دفتر امور روستايي و شوراهای استانداري یزد از برگزاری اولين استارت آپ كارآفريني روستايي همزمان با اسفندماه در یکی از روستاهاي استان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی استانداری یزد؛ مديركل دفتر امور روستايي و شوراهای استانداري در نشست راهكارهاي توسعه و سرمایه‌گذاری در روستاها كه با حضور دبير كانون كارآفريني استان و مديران عامل شرکت‌های مشاوره کسب‌وکار برگزار شد با اشاره به بحث اشتغال و كارآفريني در روستاها گفت: قرار است اولين استارت آپ كارآفريني روستايي اوايل اسفندماه سال جاری دریکی از استان برگزار شود.
«محمد يارمند» هدف از برگزاري اين رويداد را شكوفايي ایده‌های خلاقانه و فراهم كردن زمينه تجاری‌سازی اين افكار و رونق اشتغال‌زایی در روستاها دانست و گفت: نحوه حضور در اين استارت آپ به‌زودی اعلام خواهد شد.
وي در ادامه افزود: بدون شك استفاده از ظرفیت‌های مشاوره می‌تواند يكي از عوامل مؤثر بر پيشرفت و ارتقاء کسب‌وکار باشد.
مديركل دفتر امور روستايي و شوراهای استانداري یزد استفاده از ظرفيت اين بخش در راستاي بهبود فضاي کسب‌وکار را مؤثر دانست و افزود: ارائه خدمات آموزشي به فعالان اقتصادي و خدمات‌دهی اطلاعاتي درزمینه بازار كار از نيازهاي امروز فضاي کسب‌وکار در روستاهاست.
در اين نشست همچنين مديران و مشاوران نظرات و پیشنهاد‌های خود را در اين زمينه مطرح و مقرر شد اين شرکت‌ها، برنامه‌های خود را به دفتر امور روستايي ارائه كنند.