استاندار یزد با صدور پیامی از مشارکت باشکوه مردم استان یزد در انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستا قدردانی کرد.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری یزد؛ متن کامل پیام «سید محمد میرمحمدی» بدین شرح است:
بار دیگر ملت بزرگ و همیشه سرفراز ایران عزیز حماسه ای پرشور و مثال زدنی را رقم زدند، حماسه ای که به روشنی نشان از آگاهی، اندیشه ورزی و خرد محوری مردمی دارد که طی نزدیک به چهار دهه دموکراسی و مردم سالاری دینی که در کشور اسلامی ایران تحقق یافته، گام به گام به سوی نهادینه سازی هرچه بیشتر منطق و قانون محوری در رفتار اجتماعی پیش رفته و می رود.
در این پیام همچنین آمده است: اینجانب با نهایت سرور و خرسندی از حضور انبوه و آگاهانه مردم ارجمند کشور به ویژه مردم آگاه و روشن بین استان یزد برای مشارکت در انتخاب دوازدهمین رییس جمهوری اسلامی ایران و نیز انتخاب اعضای شوراهای اسلامی شهرها و روستاها، بر خود فرض می دانم ضمن تشکر خالصانه و صمیمانه از اینهمه شور همراه با شعور و اندیشه مندی، این همت والا را قدر دانسته و آن را به همه دلسوزان این ملک و مملکت شادباش و خجسته باد بگویم.
این پیام می افزاید: همچنین انتخاب شایسته مردم برای همه مقامات و مسئولان کشور و بنا بر اذعان همیشگی و تاکید بایسته ایشان، پذیرفتنی و خواستنی است. بدیهی است همه مدیران و مسئولان کشور و استان، برای مردم که ولی نعمتان و صاحبان اصلی انقلاب هستند، کمر خدمت و قامت همت افراشته و ارج گذار شما مردم مکرم هستیم.
سیدمحمد میرمحمدی در این پیام، پیروزی و بهروزی و سرافرازی بیش از پیش ایران اسلامی را از درگاه لایزال حضرت دوست خواهان و خواستار شده است.

 
آدرس کوتاه :