استاندار یزد سه شنبه شب 12 بهمن ماه با حضور در منزل شهیدان بُستانی با خانوادۀ این شهیدان والامقام دیدار و گفت‌وگو کرد.

به گزارش دفتر استاندار و روابط عمومی استانداری یزد، در نخستین روز از ایام الله دهۀ فجر «سیدمحمد میرمحمدی» استاندار یزد، «عباس حیدری» مدیرکل دفتر استاندار و روابط عمومی استانداری و «احمد ابراهیمی» مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان با خانوادۀ شهیدان «رجبعلی بُستانی» و حسن بُستانی» دیدار و با قرائت فاتحه به مقام شامخ این شهیدان والامقام ادای احترام کردند.
استاندار یزد در این دیدار ضمن تبریک ایام الله دهۀ فجر انقلاب اسلامی این ایام را متعلق به همۀ مردم ایران و به ویژه خانوادۀ معظم شهدا، ایثارگران، جانبازان و آزادگان دانست.
میرمحمدی خاطرنشان کرد: همۀ مسئولان نظام جمهوری اسلامی ایران باید خود را مدیون خون شهدای انقلاب و هشت سال دفاع مقدّس بدانند و در هر مسئولیتی که هستند صادقانه و بدون منّت به مردم خدمت کنند.
در ادامۀ این دیدار «حجت الاسلام والمسلمین حمید بُستانی» فرزند و برادر شهید به بیان خاطراتی از این دو شهید انقلاب اسلامی پرداخت.
گفتنی است «شهید رجبعلی بُستانی» درروز 13 محرّم 57 به دست دژخیمان رژیم پهلوی و «شهید حسن بُستانی» در سال 61 در عملیات مربوط به آزادسازی خرمشهر به شهادت رسیدند.
تصاویر این دیدار را در ادامه ببینید:
 


آدرس کوتاه :