رئیس سازمان صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران:


رئیس سازمان صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران در نشست شورای اداری استان ‌ضمن تقدیر از برگزاری خوب اجلاس بین‌المللی پیرغلامان حسینی به میزبانی استان یزد، گفت: یزد به‌عنوان حسینیه ایران بهترین عزاداری‌ها در کشور را دارد.


به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری یزد، روز جمعه هشتم شهریور ماه ۹۸ و در آخرین روز از بزرگداشت هفته دولت، نشست شورای اداری استان با حضور "محمدعلی طالبی" استاندار یزد، "عبدالعلی علی عسگری" رئیس ‌سازمان صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران، معاونان استاندار، ‌نماینده مردم یزد و اشکذر در مجلس شورای اسلامی، ‌مدیرکل حوزه استاندار، فرمانداران و اعضای شورای اداری استان، در سالن کوثر استانداری برگزار شد.
رئیس ‌سازمان صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران در این نشست با اشاره به پروژه‌های صدا و سیمای مرکز یزد که به مناسبت هفته دولت به بهره‌برداری رسید، ‌بیان کرد: همه این پروژه‌ها در یزد انجام شده که نشان دهنده ظرفیت بسیار بالای این استان است.
"‌عبدالعلی علی عسگری" ضمن تقدیر از برگزاری خوب اجلاس بین‌المللی پیرغلامان حسینی به میزبانی استان یزد، ‌ادامه داد: یزد به‌عنوان حسینیه ایران بهترین عزاداری‌ها در کشور را دارد و می تواند در این رابطه الگو باشد.
وی افزود: شبکه‌های استانی ارزش‌های خوبی دارند و در این دوره به طور ویژه برای تقویت این شبکه‌ها کار شده است ‌زیرا شبکه‌های استانی از نمایی خیلی نزدیک با مشکلات و مسائل استان و مردم عجین هستند.
علی‌عسگری خاطرنشان کرد: استان یزد در حوزه هماهنگی جزو برترین استان‌های کشور است و همین موضوع موجب شده که در بعد مقایسه نسبت به پیشرفت، استان یزد جزو بهترین استان‌های کشور به حساب می‌آید.
رئیس ‌سازمان صدا و سیمای جمهوری ‌اسلامی ایران گفت: امسال از همکارانم می‌خواهم که هیئت‌های ‌عزاداری استان یزد بیشتر در پوشش رسانه‌ ملی مطرح شوند و گستره این موضوع افزایش پیدا کند زیرا هرچه این حوزه افزایش یابد ما در برابر تهاجم فرهنگی دشمن مقاوم‌تر می‌شویم.
‌علی عسگری در پایان سخنان خود تصریح کرد: صدا و سیمای استان‌ها باید در تعامل با مسئولان استانی باشند و به صورت مشترک راهکار پیشرفت استان ها را بررسی کنیم تا ببینیم بخش رسانه‌ای و افکار عمومی این پیشرفت به چه صورت باید باشد.
گفتنی است در این نشست ضمن تقدیر از استاندار یزد و دست اندرکاران برگزاری هفدمین اجلاس بین‌المللی تجلیل از پیرغلامان و خادمان حسینی، چندین طرح و پروژه صدا و سیمای مرکز یزد به صورت ویدیوکنفرانس به بهره‌برداری رسید و از آثار فاخر رسانه ملی در استان رونمایی شد.

★‌خبرنگار: مجید وفایی شاهی★

★‌عکس: ‌رضا زارع★


آدرس کوتاه :