شناسه : 88179235
مدیرکل پدافند غیرعامل استانداری خبر داد:


مدیرکل پدافند غیرعامل استانداری از افتتاح اولین مرکز آموزش و مهارت‌آموزی CBRNE کشور توسط وزیر بهداشت و رئیس سازمان پدافند غیرعامل کشور در روز پنجشنبه 19 اسفند ماه خبر داد.

به گزارش روابط عمومی استانداری یزد، مدیرکل پدافند غیرعامل استانداری از افتتاح اولین مرکز آموزشی و مهارت‌آموزی CBRNE کشور توسط وزیر بهداشت و رئیس سازمان پدافند غیرعامل کشور خبر داد و گفت: فاز یک این مرکز آموزشی که توسط خیّر «محمدحسین جوکار» ساخته شده است توسط مقامات کشوری روز پنج‌شنبه 19 اسفند ماه به بهره‌برداری می‌رسد.
«محمدصادق طهماسبی» ادامه داد: با افتتاح این مرکز مهارت‌آموزی، استان یزد به عنوان پایلوت مهارت‌آموزی نیروهای عملیاتی و امدادی برای مقابله با خطرهای شیمیایی، بیولوژیک، رادیواکتیو، زیستی، هسته‌ای و انفجاری شناخته خواهد شد.
طهماسبی دیدار با نماینده ولی‌فقیه در استان و امام جمعۀ یزد و مسئولان استان، ادای احترام به مقام شامخ سومین شهید محراب، افتتاح بیمارستان شهید رهنمون یزد، نشست خبری با اهالی رسانه استان، حضور در برنامۀ زندۀ سیمای مرکز یزد و حضور در نشست شورای پدافند غیرعامل استان را از مهم ترین برنامه‌های «سردار غلامرضا جلالی» رئیس سازمان پدافند غیرعامل کشور در سفر یک‌روزه به استان یزد اعلام کرد.