استاندار یزد:


استاندار یزد با اشاره به اینکه همه ما آرزوی قوام و دوام جمهوری اسلامی را داریم؛ ابراز کرد: اگر امروز ایران و انقلاب بزرگ ما به عنوان بازیگر جدی در عرصه سیاست در دنیا قد علم کرده به دلیل حضور جانبازان و ایثارگران و شهدا است و این موضوع باعث شده که ایران در جزیره امن میان این همه آشوب و جنگ و درگیری در سایرکشورها باشد.

به گزارش روابط عمومی استانداری یزد، «محمود زمانی‌قمی» روز چهارشنبه ۱۸ بهمن ماه در دیدار با جانبازان ضایعه نخاعی و مدافع حرم، ایثارگران و خانواده‌های معظم شهدا با قدردانی از جانفشانی و از خودگذشتگی جانبازان و ایثارگران اظهار داشت: هیچ فردی و هیچ قدرتی نمی‌تواند منزلت و جایگاه همسران جانبازان و ایثارگران را درک کند و به خدمات آن‌ها پاسخ بدهد.
وی با بیان اینکه جانبازان ما گرچه در جسم خود دارای نواقصی هستند اما در روح و روان خود تکامل یافته و انسان‌های والایی هستند؛ ادامه داد: جانبازان در آسمان‌ها دارای شهرتی ستودنی هستند و خانواده بزرگ آزادگان و شهدا در کشور حجت خدا روی زمین هستند.
استاندار یزد با اشاره به اینکه همه ما آرزوی قوام و دوام جمهوری اسلامی را داریم؛ اضافه کرد: اگر امروز ایران و انقلاب بزرگ ما به عنوان بازیگر جدی در عرصه سیاست در دنیا قد علم کرده به دلیل حضور جانبازان و ایثارگران و شهدا است و این موضوع باعث شده که ایران در جزیره امن میان این همه آشوب و جنگ و درگیری در سایرکشورها باشد.
وی با بیان اینکه ملت نیز قدردان جانفشانی ها و ایثارگری‌های جانبازان خواهد بود؛ عنوان کرد: برای من خجالت آور است که شما در مناسب‌سازی اماکن، اشتغال، نظم اجتماعی و ... مشکل داشته باشید در حالیکه نظم و امنیت امروز کشور و این انقلاب مرهون تلاش‌های شماست، پس طبیعی است که از محضر شما پوزش بطلبم و عفو بخواهم تا خدا نیز ما را ببخشد.
زمانی‌قمی با بیان اینکه به زودی از آسایشگاه شما نیز بازدید خواهم داشت و مسئولان را نیز در این بازدید همراه خواهم کرد تا مشکلات را برطرف کنیم؛ اظهار داشت: قطعا بخش‌های تصمیم‌گیرنده در این زمینه حضور خواهند یافت تا کوتاهی‌ها رفع شود و اقدام موثری نیز صورت گیرد.
 


آدرس کوتاه :