رئیس ستاد امنیت انتخابات استان:


رئیس ستاد امنیت انتخابات استان و مدیرکل دفتر امور امنیتی و انتظامی استانداری یزد گفت: خوشبختانه امنیت کامل به منظور برگزاری انتخابات برقرار است.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری یزد، «محمدحسین امامی» صبح جمعه  29اردی‌بهشت، همزمان با آغاز فرآیند رأی‌گیری در گفت‌وگو با ایستگاه رادیویی ستاد انتخابات استان یزد، خاظرنشان کرد که همۀ شرایط و تمهیدات برای برگزاری انتخاباتی شکوه‌مند فرآهم شده است.
رئیس ستاد امنیت انتخابات استان و مدیرکل دفتر امور امنیتی و انتظامی استانداری یزد با بیان اینکه جلسات متعددی در خصوص امنیت انتخابات در سطح فرمانداری‌ها و میان مسئولان برقرار شده است، گفت: خوشبختانه با تمهیداتی که در سطح بخش‌ها و شهرها انجام شده ، اکنون امنیت کامل در انتخابات برقرار شده است.
امامی اظهار امیدواری کرد: امیدواریم بدون هیچ مشکلی انتخابات را پشت سر بگذاریم و طبق فرمایش مقام معظم رهبری مردم پیروز انتخابات باشند.
وی در پایان سخنان خود ضمن قدردانی از مسئولان شورای تأمین استان در برقراری امنیت انتخابات، گفت: در راستای برنامه‌های ستاد انتخابات، شورای تأمین استان نقش بزرگی در برقراری امنیت داشته است که از تلاش‌های آنان سپاسگزاریم.
 
آدرس کوتاه :