شناسه : 96311241
استاندار یزد:


استاندار یزد گفت: باید از فرصت وجود تعاونیها در استان بیشترین بهره را ببریم و به این نکته ایمان داشته باشیم که کار مبتنی بر مشارکت عمومی که در قالب تعاونیها صورت میگیرد، میتواند منشاء خیر و اثر بسیار باشد.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری یزد، سید محمد میرمحمدی در مراسم تجلیل از تعاونیهای برتر استان که با حضور معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در....‌ برگزار شد، به ظرفیتهای بسیار بالای بخش تعاونی در استان اشاره کرد و از دست اندرکاران این بخش خواست تا همه توان خود را برای نقش آفرینی بیشتر در عرصه تولید و اشتغالزایی در استان به کار گیرند.
استاندار یزد خاطر نشان نمود: باید از فرصت وجود تعاونیها در استان بیشترین بهره را ببریم و به این نکته ایمان داشته باشیم که کار مبتنی بر مشارکت عمومی که در قالب تعاونیها صورت میگیرد، میتواند منشاء خیر و اثر بسیار باشد.
وی ابراز داشت: خوشبختانه در استان یزد و در حوزه کار تعاونی، از ظرفیت بالایی برخوردار هستیم و باید بتوانیم از این وضعیت با بهره گیری از روشهای مختلف بیشترین بهره برداری را بنماییم.
میرمحمدی در پایان ضمن قدردانی از تلاشهای همه دست اندرکاران تعاونیهای استان و تجلیل از افتخار آفرینی آنها در سطح ملی، ابراز امیدواری نمود تا با تلاش و برنامه ریزی مناسب، تعاونیهای استان بتوانند در عرصه های بین المللی نقش آفرینی نموده و افتخار آفرین باشند.