شناسه : 96212258
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداریزد:


معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار، با تاکید بر ضرورت ايجاد اندیشه مشترک میان مسئولین و مردم برای توسعه، آبادانی و پیشرفت هر منطقه گفت: حضور در صحنه و مطالبه مردم زمینه ساز بدست آوردن امکانات و خدمات برای مناطق حاشیه شهر است.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری یزد؛ "محمد علی طالبی"  كه در مراسم اختتامیه جشنواره فرهنگی ورزشی، نشاط، همدلی و سلامت در منطقه اسکان یزد سخن مي گفت، یکی از افتخارات خود را حمايت از سازمان هاي مردم نهاد در دوره چهار ساله معاونت سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری یزد دانست و افزود: در طی چهارسال گذشته با همراهی نهادهای مسئول و حمایت از سازمان‌های مردم نهادی همچون نسیم اسکان موفق به ایجاد یک هم افزایی و همکاری خوب برای حل مشکلات مناطق حاشیه ا‌ی شهر شده ایم.
طالبی افزود: در صورتی که بخواهیم از فعالیت‌های موسسات مردم نهاد بعنوان یک الگو مثال بزنیم بدون شک یکی از فعال ترین تشکل‌های مردم نهاد موسسه نسیم اسکان بوده است.
معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار یزد با تشکر از حضور مردم در این فعالیت‌ها، عنوان کرد: علیرغم مطرح شدن بحث‌های همچون حاشیه شهر و محدودیت‌هاي موجود در این منطقه، ولی با فهم و اندیشه بالا و همراهی و همکاری نهادهای مسئول توانستیم خدمات و امکانات بسیار خوبی را ارائه دهيم و فعالیت های موثری را شروع کرده ایم.
وی تاکید کرد: در طول چهار سال گذشته بازدیدهای مختلفی از منطقه اسکان داشته ایم و با همراهی خوب مسئولین نهادهای مربوط و بخصوص با حمایت ها و نظرات استاندار محترم در بحث مناطق حوزه های حاشیه ای شهر به توفیقات چشمگیر دست یافته ایم.
طالبی همچنین با اشاره به شکل گیری اندیشه مشترک برای توسعه، آبادانی و پیشرفت بیشتر برای منطقه اسکان میان مردم محله و مدیران دستگاه های اجرایی تاکید کرد: زمانی که مردم در صحنه باشند و زمینه لازم را برای حضور دستگاه‌ها فراهم کنند هدف والای پیشرفت وآبادانی منطقه دست يافتني مي شود.
معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار یزد با تاکید بر حضور نیروهای با انگیزه و خوش فکر در مجموعه شورای شهر یزد در دوره جدید، تصریح کرد: امیدوارم با توجه به وجود آمدن هم نظری شکل گرفته میان مردم و مسئولین روزهای بهتری را در منطقه اسکان شاهد باشیم.