مديركل سياسي،انتخابات و تقسيمات كشوري استانداري يزد در بازديدي سرزده از فرمانداري اشكذر بر ضرورت ايجاد زمينه هاي گفت و گو بين تشكل ها و نگاه هاي سياسي مختلف در تقويت همدلي و زمينه سازي براي حل مسائل شهرستان تاكيد كرد.

به گزارش روابط عمومي استانداري يزد،«عباس حيدري» مديركل  دفتر امور سياسي،انتخابات و تقسيمات كشوري استانداري يزد با حضور در فرمانداري شهرستان اشكذر با فرماندار و كارمندان اين مجموعه در قسمت هاي مختلف ديدار و پيگيري امور سياسي و اجتماعي را با محوريت خدمت به مردم و جامعه ارزشمند دانست.

مديركل دفتر امور سياسي،انتخابات و تقسيمات كشوري استانداري يزد گفت:يكي از برنامه هاي مهم و مورد تاكيد پيش روي فرمانداري ها اجراي منشور سياسي است و اميد است فرمانداري اشكذر به عنوان الگويي پرتلاش نسبت به اين امر اهتمام ورزد.

«عباس حيدري» اظهار داشت: ضرورت گفت و گو بين تشكل ها و تفكرهاي سياسي مختلف براي  كاهش  اختلاف نظرها و تقويت همدلي در حل مسائل شهرستان بايد همواره مورد توجه قرار گيرد.

حيدري افزود:آسيب شناسي و اصلاح فرآيندهاي محدوديت آفرين و رفع موانع فعاليت احزاب و تشكل هاي سياسي و صنفي نيز از موضوعات مهم ديگر است كه بايد در برنامه هاي پيش رو با نگاه كارشناسي  براي تسهيل در ايفاي نقش تشكل ها گام برداشت.

وي در پايان ضمن عرض خداقوت به كارمندان فرمانداري اشكذر و قدرداني از تلاش هاي صورت گرفته تا به امروز بيان كرد:پيگيري امور سياسي و اجتماعي و انجام وظيفه در اين حوزه زماني ارزشمند است كه با محوريت خدمت به مردم و جامعه صورت گيرد.

گفتني است در اين بازديد « محمدعلي شاه حسيني» فرماندار اشكذر نيز به بيان مسائل و مشكلات پيش روي شهرستان در قسمت هاي مختلف پرداخت و برنامه ها، آمادگي و همكاري اين مجموعه براي فعاليت هر چه بهتر در حوزه هاي سياسي و اجتماعي با مردم و ساير بخش ها را اعلام كرد.
آدرس کوتاه :