مدیرکل سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری یزد در دیدار با هیئت‌رئیسه مجمع کانون‌های بازنشستگان استان یزد در آستانه هفته تکریم بازنشستگان اظهار داشت: بازنشستگان سرمایه‌های ملی کشور هستند و افسوس می‌خورم که به نحو احسن از این سرمایه‌ها بهره‌برداری نمی‌شود.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری یزد؛ نشست مشترک مدیرکل سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری یزد با اعضای هیئت‌رئیسه کانون بازنشستگان استان و رئیس صندوق بازنشستگان کشوری استان یزد برگزار شد.
«محمد محامدی» در این جلسه بابیان اینکه لازم است از تجربه 30 ساله و تلاش صادقانه بازنشستگان در امور مختلف استفاده کنیم؛ تأکید کرد: در حال حاضر بیش از 24 هزار نفر بازنشسته در استان حضور دارند که تلاش این مجمع برای پیگیری خواسته‌ها و امور آنان قابل‌تقدیر است.
وی بابیان اینکه برخی از خواسته‌های مجمع قابل‌پیگیری در استان و برخی نیاز به تصویب قوانین در سطح ملی دارد؛ افزود: امیدواریم با پیگیری‌هایی که از سوی کانون بازنشستگان استان صورت می‌گیرد مسائل با نمایندگان استان مطرح و در صورت وجود راهکارهای قانونی اقدامات لازم صورت گیرد.
محامدی تصریح کرد: با رویکردی که دولت تدبیر و امید به انجمن‌های صنفی و این‌گونه تشکل‌های داشته است در حال حاضر 13 انجمن صنفی در استان دارای مجوز و فعالیت هستند و پیگیری برای دریافت مجوز چند انجمن دیگر نیز در کمیسیون ماه 10 احزاب ادامه دارد.
گفتنی است در ابتدای این جلسه حاضرین با ارائه نظرات و دیدگاه‌های خود، پیرامون مسائل و مشکلات انجمن های صنفی بازنشستگان بحث و تبادل نظر کردند.
آدرس کوتاه :