در پنجمین روز از هفته نکوداشت پدافند غیرعامل، با حضور مدیرکل پدافند غیرعامل استانداری و مدیرعامل شرکت توزیع برق استان، برق 50 مرکز حساس و مهم استان همزمان با مانور کنترل آماده به کار مولدهای اضطراری قطع شد.

به گزارش روابط عمومی استانداری یزد، روز چهارشنبه دهم آبان ماه با دستور "سردار غلامرضا جلالی" رییس سازمان پدافند غیرعامل کشور، با حضور "محمدصادق طهماسبی" مدیرکل پدافند غیرعامل استانداری و "محمدرضا صحتی" مدیرعامل شرکت توزیع برق استان با اجرای مانور سراسری در کشور برق 50 مرکز حساس و مهم استان راس ساعت 9 صبح به مدت یک ساعت قطع گردید.
مدیرکل پدافند غیرعامل استانداری هدف از برگزاری این رزمایش را میزان آمادگی مراکز حساس و مهم استان در آماده به کار بودن مولدهای اضطراری این مراکز عنوان کرد.
"محمدصادق طهماسبی" ادامه داد: این رزمایش به منظور بررسی و ارزیابی زیرساخت های کلان استان و شهرستان ها، بررسی نقاط قوت و تقویت آنها و ارزیابی نقاط ضعف و چگونگی برطرف کردن آنها برگزار شده است.
دبیر شورای پدافند غیرعامل استان افزود: موضوع داشتن و آماده به کار بودن ژنراتورهای برق بسیار مهم است و نباید اجازه دهیم قطع برق مشکلی برای مراکز حساس و مهم استان ایجاد کند.
طهماسبی در پایان سخنان خود یادآور شد: ششم تا 12 آبان ماه به عنوان هفته نکوداشت پدافند غیرعامل نام گذاری شده و هدف آن فرهنگ سازی و آشنایی بیشتر مردم و مدیران با اصول و اهداف پدافند غیرعامل است.
گفتنی است پس از پایان یافتن مانور، مجددا برق این مراکز وصل گردید و مدیرکل پدافند غیرعامل استانداری از مرکز اصلی دیسپاچینگ شرکت توزیع برق استان بازدید کرد.
 


آدرس کوتاه :