مدیرکل دفتر فناوری اطلاعات، ارتباطات و امنیت استانداری یزد خبر داد:


سومین نشست تخصصی فناوری اطلاعات استان با موضوع اصلاح فرآیندها و خدمات الکترونیک چهارشنبه 15 مهرماه در سالن شهید منتظر قائم استانداری برگزار می شود.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری یزد، مدیرکل دفتر فناوری اطلاعات، ارتباطات و امنیت استانداری یزد گفت: این نشست در راستای پیاده‌سازی سیاست‌های کلی نظام اداری ابلاغی از سوی مقام معظم رهبری، برنامه توسعه دولت الکترونیک و هوشمندسازی اداری از نقشه راه اصلاح نظام اداری و تکالیف مقرر در نقشه راه توسعه دولت الکترونیکی کشور است.
«اکرم فداکار» هدف از این نشست را هدایت دستگاه‌های اجرایی در مسیر اصلاح فرآیندها و روش‌های انجام کار با اولویت فرآیندهایی که منجر به ارایه خدمات الکترونیکی به مردم مي شود دانست.
وی اظهار داشت: این نشست سومین نشست تخصصی دفتر فناوری اطلاعات ارتباطات و امنیت استانداری يزد در سال 94 می باشد که با هدف آگاهی‌رسانی و فرهنگ‌سازی در زمینه آشنایی با شیوه اصلاح فرآیندها و روش های انجام کار و راهکارهای ارایه خدمات الکترونیک، برگزار می‌شود.
مدیرکل دفتر فناوری اطلاعات، ارتباطات و امنیت استانداری یزد از همه مدیران و کارشناسان فناوری اطلاعات و تحول اداری دستگاه‌های اجرایی استان دعوت کرد تا در این برنامه آموزشی ـ ترویجی شرکت نمایند.
گفتنی است این همایش روز چهارشنبه 15 مهرماه از ساعت 7:45 صبح در سالن منتظر قائم استانداری یزد برگزار می شود.
 آدرس کوتاه :