نشست مشترك مديران‌كل دفاتر امور روستايي و شوراهاي استانداري‌هاي سراسر كشور برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی استانداری یزد، نشست مديران‌كل دفاتر امور روستايي و شوراهاي استانداري‌هاي سراسر كشور با حضور معاون  توسعه روستايي و مناطق محروم رياست جمهوري در محل ساختمان كوثر نهاد رياست جمهوري برگزار شد.
معاون توسعه روستایی و مناطق محروم ریاست جمهوری در اين نشست از همه مسئولان و دست‌اندرکاران خواست تا تجارب موفق در زمینه توسعه روستایی را ثبت و منتشر کنند و اظهار داشت: ظرفیت‌های متنوعی در روستاها و مناطق مختلف کشورمان وجود دارند که معمولا مورد غفلت واقع می‌شوند. چنین استعدادها و ظرفیت‌هایی از جمله ظرفیت‌های فرهنگی و اجتماعی در روستاها را شناسایی کرده و برای آنها تعریف اقتصادی ارائه کنید.
مديركل دفتر امور روستايي و شوراهاي استانداري يزد نيز در اين نشست به ارائه گزارشي جامع از پيشرفت اجراي قانون حمايت از توسعه و ايجاد اشتغال روستايي پرداخت و خواستار ابلاغ مرحله دوم سهميه استان يزد از تسهيلات توسعه و ايجاد اشتغال روستايي شد.
"محمد يارمند" همچنين  با اشاره به نحوه عملكرد بانك سينا در راستاي خدمت رسانی و ایجاد اشتغال در سطح روستاها، بر اصل رسيدگي و رفع موانع متقاضيان تسهيلات اشتغال زايي روستايي تأكيد و ابراز اميدواري نمود با حمايت و اهتمام معاونت توسعه روستايي به رسالت اين طرح‌ها كه همانا اشتغال پايدار مي‌باشد دست يابيم. 
آدرس کوتاه :