سرپرست روابط عمومی استانداری مطرح کرد:


نشست هیئت‌رئیسه روابط عمومی‌های استان یزد به ریاست سرپرست روابط عمومی استانداری و با حضور اعضاء در محل دفتر روابط عمومی استانداری یزد برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی استانداری یزد، «علی صالحی» در ابتدای این نشست با قدردانی از خدمات و تلاش‌های «داوود پاک‌طینت» در مسیر اعتلای جامعه روابط عمومی‌های استان یزد گفت: تغییرات ساختار اداری اعمال‌شده در حوزه روابط عمومی استانداری در تقلیل جایگاه این نهاد، موجب نگرانی جامعه روابط عمومی‌هاست و این نگرانی نیز به شیوه‌های گوناگون از سوی پیشکسوتان و متولیان روابط عمومی‌های استان نیز بیان و پیگیری شده است.
سرپرست روابط عمومی استانداری یزد با اشاره به نقش مهم نهاد روابط عمومی در عرصه‌های فرهنگ‌سازی و اطلاع‌رسانی گفت: جامعه روابط عمومی، بازوی توانایی برای کمک به ایجاد ارتباط دوسویه مردم و دولت و ارائه هنرمندانه دستاوردها و خدمات عظیم نظام مقدس جمهوری اسلامی است لذا باید با درک شرایط خطیر کنونی و آشنایی با ضرورت‌های اجتماعی و فرهنگی، در مسیر صیانت از شکوه و جایگاه روابط عمومی‌ها گام برداشت.
وی ارتباط مداوم و نزدیک مسئولان روابط عمومی ادارات کل استان را خواستار شد و افزود: این ارتباط می‌تواند در هم‌افزایی امکانات و ظرفیت‌های جامعه روابط عمومی‌های استان یزد مؤثر باشد و نشاط و شادابی را به عرصه روابط عمومی بازگرداند.
صالحی بر ضرورت از سر گرفته شدن برگزاری همایش‌های آموزشی روابط عمومی‌های استان تأکید کرد و افزود: لازم است تا قبل از پایان سال جاری نشست آموزشی روابط عمومی‌های استان با محوریت اعضای هیئت‌رئیسه تشکیل و برگزاری این نشست‌ها به‌صورت فصلی و با برنامه‌ریزی دقیق تداوم یابد.
وی همچنین با اشاره به تدوین سند راهبردی روابط عمومی‌های استان در سال‌های گذشته، خواستار رصد دقیق شرایط، امکانات و زمینه‌های موجود برای اجرایی نمودن این سند شد.
در ادامه این نشست اعضاء به بیان دیدگاه‌ها و نکته نظرات خود پرداختند و تصمیمات لازم اتخاذ شد.
 


آدرس کوتاه :