معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری ‌‌خواستار شد:


معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری یزد در دیدار با شهردار و اعضای شورای شهر اردکان گفت: لازم است پروژه فاضلاب شهری اردكان و تصفيه آن هرچه سریع تر عملياتی و اجرايی گردد.

به گزارش روابط عمومی استانداری یزد، نشست هم‌اندیشی شهردار و اعضاي شوراي اسلامي شهر اردكان با معاونت هماهنگي امور عمراني استانداری و با حضور مديركل دفتر امور شهري و شوراهای استانداری در دفتر معاونت عمرانی برگزار شد.
معاون هماهنگي امور عمراني استانداری در اين ديدار ضمن آرزوي قبولي طاعات و عبادات از حضور اعضاي شوراي اسلامي شهر و شهردار اردكان و ارائه مباحث اساسي كه نشان از درايت و حسن تدبير اعضا دارد، ابراز خرسندي كرد.
«محسن صادقيان» با بيان اينكه در كنار تشكيل جلسات مستمر هم‌انديشي براي رفع مشكلات و اجراي پروژه‌ها بايد با برنامه‌ريزي و هدف‌گذاري دقيق پيش رفت تا نتايج مطلوب حاصل شود، برای مشاركت در پیگیری و رفع مشکلات مطرح شده قول مساعد داد.
صادقيان با اشاره به اهميت اجرايي شدن سیستم‌ فاضلاب شهر اردكان، ‌موضوع آب‌های زیرزمینی و آلوده شدن آنها، گفت: پروژه فاضلاب شهري اردكان و تصفيه آن بايد هرچه سریع تر عملياتي و اجرايي گردد.
معاون هماهنگي امور عمراني استانداری در پایان سخنان خود خاطرنشان كرد: با توجه به مشكلات كم‌آبي و كاهش ذخاير آب‌هاي زيرزميني، تأمين آب فضاي سبز اردكان و جداسازي آب شرب از فضاي سبز بايد در اولویت‌ قرار گيرد.
گفتنی است در ابتداي اين ديدار ضمن ارائه گزارشی جامع از فعالیت و روند اجرای طرح‌های مختلف مربوط به شهرداری اردكان، در مورد برخی مسائل و مشکلات اردكان و همچنين چشم انداز آينده شهرداري این شهر در خصوص پروژه‌هاي عمراني و سرمايه گذاري از جمله ناوگان حمل و نقل، روسازي معابر شهري، پروژه شهيد صحرايي، ورودي‌هاي شهر اردكان، فاضلاب این شهر و ايستگاه اردكان-يزد بحث و تبادل نظر انجام شد.
 


آدرس کوتاه :