شناسه : 102803144
استاندار یزد:


استاندار یزد در نشست کمیسیون تنظیم بازار با تأکید بر لزوم رضایتمندی مردم در سطح بازار اظهار داشت: توصیه دارم دستورالعمل‌ها و بخشنامه‌هایی که مربوط به قیمت‌ها است به نحوی اصلاح شود که به نفع و با رضایت مردم باشد.

به گزارش روابط عمومی استانداری یزد، روز سه‌شنبه 12 دی‌ماه؛ نشست کمیسیون تنظیم بازار استان یزد با حضور استاندار یزد، سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری و جمعی از مدیران مرتبط با این حوزه در محل سالن شهید موحدین استان یزد تشکیل شد.
«محمود زمانی قمی» در این جلسه با اشاره به نزدیک شدن به هفته‌های پایانی سال جاری اظهار داشت: رشد برخی قیمت‌هایی که گزارش‌شده است به صلاح نیست و باید رضایت‌بخشی را برای مردم به همراه داشته باشد.
وی با تأکید بر لزوم رضایتمندی مردم در سطح بازار ادامه داد: توصیه دارم دستورالعمل‌ها و بخشنامه‌هایی که مربوط به قیمت‌ها است به نحوی اصلاح شود که به نفع مردم باشد، حتی به‌عنوان مسئول امنیت استان اگر لازم باشد که دستورالعملی را کنار بگذارم قطعاً انجام خواهم داد.
استاندار یزد بابیان اینکه ذخایر مواد غذایی به‌ویژه میوه مصرفی مردم در شب عید باید تأمین شود و برای آن تدبیر کرد؛ اضافه کرد: اگر برای یک جنس چند نرخ داشته باشد نشان می‌دهد تصمیم‌گیری درست نبوده و عملکرد خوبی نداشتیم لذا باید در این زمینه با در نظر داشتن رضایت مردم اقدام شود.
وی تصریح کرد: مداخله دولت با رویکرد بهتر شدن وضعیت مردم است و اگر درجایی لازم شد تا تصمیمی اتخاذ شود، اصناف و تعزیرات و سازمان‌های مربوطه موظف به اجرای آن و ارائه گزارش از نتیجه تصمیمات هستند.
زمانی قمی در پایان سخنانش بابیان اینکه مردم برای خرید ایام پایانی سال خود را آماده می‌کنند؛ افزود: به بازاریان و کسبه به‌عنوان شبکه خدماتی اقتصادی نگاه می‌کنیم اما باید عنایت داشته باشند که شرایط مردم چگونه است و چگونه باید رضایت مردم را کسب کنند.