شناسه : 96155416


مديركل دفتر امور روستايي وشوراهاي استانداري در ديدار با مدیر کل صدا و سیمای مرکز یزد از نقش صدا و سيما در انعكاس پتانسيل هاي روستا ها تقدير و تشكر كرد.

به گزارش اداره كل روابط عمومي استانداري يزد" محمد يارمند" در ديدار با مدير كل صدا و سيماي مركز يزد ضمن قدرداني از زحمات و تلاش هاي صداوسيما در انعكاس فعاليت ها و نقش روستائيان در استان گفت: در بحث اشتغال روستايي تاكنون اقدامات خوبي صورت گرفته است كه اميدواريم با حمايت هاي رسانه ملي در بحث تهيه مستند و گزارش هاي خبري، ‌شاهد رونق اشتغال پايدار و معرفي پتانسيل هاي روستاها باشيم.
مديركل دفتر امور روستايي وشوراهاي استانداري در ادامه به ايجاد و راه اندازي فرستنده هاي دیجیتال در برخي روستاهاي استان اشاره و بر تعامل و همكاري دفتر امور روستايي با صداوسيما تاكيد كرد.
مديركل صداوسيماي مركز يزد هم در اين ديدار گزارشي از برنامه ها و اقدامات اين مركز  در خصوص برنامه سازي و معرفي آداب و رسوم روستائيان استان ارائه كرد و افزود : خدا را شكر تاكنون برنامه هاي خوبي در حوزه روستاها به صورت هفتگي در صداوسيما تهيه شده كه قراره در آينده نزديك اين برنامه ها بارويكرد جديدي در بحث روستاهاي هدف گردشگري تهيه و توليد شود .
پهلوانيان به افتتاح چهار ايستگاه فرستنده ديجيتال در هفته دولت در روستاهاي استان اشاره كرد و افزود : ما آمادگي داريم تا با اعتبارات استاني و ملي بتوانيم شاهد پوشش صددرصدي ديجيتال در تمامي روستاهاي استان باشيم.
در اين ديدار همچنين از زحمات و تلاش هاي صداوسيماي مركز يزد در معرفي روستاهاي استان با لوح سپاس قدرداني شد.