شناسه : 96309498
معاون سياسي، امنيتي و اجتماعي استاندار يزد خبر داد:


معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار یزد در مراسم سالروز تشکیل پدافند هوایی در جمع نیروهای پدافند هوایی استان یزد گفت: تمهيد شرايط لازم براي استقرار واحدهاي مختلف ارتش در استان در حال انجام است و به‌زودی شاهد استقرار واحدهای ارتش در استان خواهیم بود.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری یزد؛ «محمدعلی طالبی» در این مراسم با اشاره به نام‌گذاری روز دهم شهریور به‌عنوان روز پدافند هوایی توسط مقام معظم رهبری گفت: یکی از بهترین برکات جاری در کشور، مناسبت‌هایی باارزش‌های تاریخی، دینی و ملی است که با روح دفاع مقدس، جان‌فشانی شهدا و رشادت ایثارگران مرتبط است.
طالبی جایگاه پدافند هوایی در کشور را به لطف اهتمام و زحمات نیروهای این واحد، ویژه و مثبت خواند و تأکید کرد: امروز در کشور با ضریب بالای امنیتی در مواجهه با تهدیدهای نظامی دشمن روبرو هستیم.
وی افزود: باید از همه نیروهای ارتش جمهوری اسلامی ایران تقدیر و تشکر داشته باشم که به‌عنوان یکی از بال‌های قدرتمند نیروهای مسلح کشور در حال انجام‌وظیفه هستند و در کنار سپاه پاسداران انقلاب اسلامی موجب قوت قلب و اطمینان مردم هستند.
طالبی گفت: تمهيد شرايط لازم براي استقرار واحدهاي مختلف ارتش در استان در حال انجام است و به‌زودی شاهد استقرار واحدهای ارتش در استان خواهیم بود.
معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری یزد با تشکر از زحمات کانون بازنشستگان نیروهای مسلح در توجه ویژه و حساسیتی بالایی که به خانواده ارتش، خاطرنشان کرد: امیدواریم بتوانیم به‌اندازه توان خود در توجه و حمایت از این عزیزان فعالیت کنیم.