معاون توسعه مدیریت و منابع استاندار یزد:


معاون توسعه مدیریت و منابع استاندار یزد در همایش آموزشی "آشنائی با حقوق مالکیت فکری" گفت: در هم‌اندیشی با مدیران استان اهمیت حقوق مالکیت فکری و علائم تجاری در بخش صنعت به‌عنوان یک نیاز ضروری استان مورد تاکید قرار گرفته است.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری یزد، "اکرم فداکار" معاون توسعه مدیریت و منابع استاندار یزد در همایش آموزشی حقوق مالکیت فکری و علائم تجاری که در سالن کوثر استانداری یزد برگزار شد، گفت: این نشست آموزشی پس از هم‌اندیشی و هم‌فکری با مدیران استان و تعیین جامعه هدف آموزشی برگزار می‌شود.
فداکار در ادامه بیان کرد: در نشست هم‌اندیشی با مدیران استان مقرر شد علاوه‌ بر تمرکز به مباحث عمومی، حوزه صنعت مورد توجه قرار گیرد.
معاون توسعه مدیریت و منابع استاندار با اشاره به همکاری اتاق بازرگانی و خانه صنعت در برگزاری این نشست، اظهار کرد: در جلسه هم‌اندیشی مدیران به اهمیت حقوق مالکیت فکری و علائم تجاری در بخش صنعت به عنوان یک استان صنعتی با توجه به مشکلات موجود تاکید شد و بسیار امیدوار هستیم که این مباحث آموزشی برای شرکت کنندگان مفید واقع گردد.
فداکار در پایان سخنان خود گفت: امروز شروعی برای این دوره‌های آموزشی است و شرکت کنندگان در این همایش به عنوان سفیرانی خواهند بود که اهمیت آن را به افرادی که توانایی توسعه‌ و گسترش‌ این مبحث را دارند، انتقال می دهند و درترویج موضوعاتی که مطرح می‌شود، مشارکت می کنند.

★خبرنگار: بهنام خواجه امینیان★

★عکس: محسن سلمانی★


آدرس کوتاه :