معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار:


معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار در مراسم معارفه و تکریم بخشدار مرکزی شهرستان یزد توجه به فرهنگ ‌را بستر توسعه و پیشرفت در این بخش دانست.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری یزد، نشست شورای اداری و مراسم تکریم و معارفه بخشدار مرکزی شهرستان یزد با حضور معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار، مدیرکل دفتر امور سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری، فرماندار یزد،‌ اعضای شوراهای اسلامی شهر و روستا و شورای اداری شهرستان در سالن جلسات فرمانداری یزد برگزار شد.‌
"‌احمد ترحمی" در این نشست‌ گفت: بخش مرکزی شهرستان یزد با پتانسیل ها و ظرفیت های فراوانی که دارد، شایسته خدمات هر چه بیشتر و بهتر است.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار ادامه داد: توجه به فرهنگ، بستر توسعه و پیشرفت بخش مرکزی است، ادارات شهرستان یزد باید همه همت خود را برای حل مشکلات و ‌مسائل بخش مرکزی یزد به کار گیرند و توجه ویژه‌ای به کنترل و مهار آسیب‌های اجتماعی و مسائل فرهنگی داشته باشند.
وی افزود: بخشداران نمایندگان دولت در بخش، تابع سیاست‌های کلی نظام و مجری برنامه های دولت تدبیر و امید هستند و انتظار می‌رود با تلاش شبانه روزی ‌و وقت گذاری، پاکدستی و درستکاری در ‌مسیر خدمت صادقانه به مردم گام بردارند.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار به بخشداران و بخشدار مرکزی شهرستان یزد توصیه کرد: در مسیر خدمت به مردم با ائمه جمعه و جماعات، شوراها و دهیاران، جوانان، بانوان فعال و نخبگان جامعه ارتباط مستمر و موثری داشته باشند.
‌ترحمی در پایان سخنان خود بر مبارزه جدی با پدیده زمین خواری، حفظ حقوق بیت المال، رعایت حقوق و قانون مداری در کار و برنامه ها تاکید کرد.
فرماندار شهرستان یزد نیز در این نشست رو‌حیه تعاملی و ارتباط مستمر بخشدار با امام جمعه و دستگاه‌های مختلف را منشأ خدمات بسیاری دانست.
"سیدمحمد رستگاری" خاطرنشان کرد: بخش مرکزی یزد به دلیل جمعیت قابل توجهی که دارد، روستاهای با ظرفیت بالا‌، مردمان نجیب و نزدیکی روستاها به شهر از جایگاه مهم و ویژه‌ای برخوردار است.
گفتنی است در این مراسم "محمدحسین پاکدل" به عنوان بخشدار مرکزی شهرستان یزد معرفی شد و از خدمات و تلاش‌های "محمدجواد برزگر منشادی" بخشدار سابق یزد با اهدای لوح تقدیر، تجلیل ‌گردید.

★‌خبرنگار: ‌مجید وفایی شاهی★


آدرس کوتاه :