معاون سياسي، امنيتي و اجتماعي استاندار يزد:


معاون سياسي، امنيتي و اجتماعي استاندار يزد با تأکید بر نزديكي دیدگاه‌ها و جلوگيري از بسط شايعات گفت: رسانه‌ها بر تقويت همدلي و ترويج گفتمان مشترك نسبت به موضوع آب در كشور توجه و اهتمام ورزند.

به گزارش روابط عمومي استانداري يزد، نشست هم‌اندیشی اصحاب قلم و رسانه پيرامون ترويج فرهنگ مصرف بهينه آب با حضور معاون سياسي، امنيتي و اجتماعي استاندار يزد در سالن اجتماعات كوثر استانداري برگزار شد و نمايندگان و فعالان رسانه‌ای استان به بيان دیدگاه‌ها و سؤالات خود در اين زمينه پرداختند.
معاون سياسي، امنيتي و اجتماعي استاندار يزد ضمن ابراز خرسندي از فراهم آمدن زمينه هم‌اندیشی با رسانه‌ها در موضوع آب گفت: اميدوارم اين نشست‌ها در موضوعات مختلف تداوم داشته باشد و ما بتوانيم از نظرات و دیدگاه‌های نمايندگان رسانه‌های ارتباط‌جمعی كه به‌نوعی نمايندگان افكار عمومي جامعه هستند استفاده كنيم.
«محمدعلي طالبي» اظهار داشت: خوشحالم بحث تشكيل شوراي اطلاع‌رسانی مطالبه نمايندگان رسانه‌های استان نيز است و وجود اين مطالبه تداوم برگزاري شوراي اطلاع‌رسانی و تبديل اين شورا به يك ابزار اثربخش و پويا را فراهم می‌سازد.
طالبي افزود: در بحث مديريت مصرف آب كه محور اصلي اين نشست بود و دیدگاه‌های خوبي نيز بيان شد به كمك همه رسانه‌ها در اين حوزه با مشاركت دستگاه‌های مسئول نياز است.
معاون استاندار يزد بيان كرد: در مباحثي كه به حوزه انتقال آب مربوط می‌شود به وفاق و همدلي استاني از یک‌سو و در ارتباط با استان‌های ديگر نسبت به اين موضوع نياز داريم كه رسانه‌ها بايد براي تقويت اين فضاي همدلي بين نخبگان و مسئولان استان‌های مختلف با دغدغه مشترك آب تلاش كنند.
وي يادآور شد: باید گفتمان مشتركي در كشور پيرامون مسئله آب شكل بگيرد و براي پرداختن مناسب به اين موضوع ورود نخبگان و رسانه‌ها تأثیر خوبي به همراه دارد كه در جلسه اخير شوراي اطلاع‌رسانی نيز پيشنهاد شد ما نشست‌های مشتركي با رسانه‌های استان اصفهان براي نزديكي دیدگاه‌ها و جلوگيري از بسط شايعات و تفرقي كه می‌تواند به ضرر منافع هر دو استان باشد داشته باشيم.
طالبي اظهار داشت: يكي از افتخاراتم در دوره چهار سال گذشته اين است كه اجازه نداده و اجازه نمی‌دهم برخورد نامناسبي با خبرنگاران عزيز صورت بگيرد و در جريان برخي مواردي كه در اين جلسه مطرح شد نبوده‌ام، وگرنه اگر موردي از روابط خبرنگاران با روابط عمومی‌ها به من اطلاع داده‌شده است يا ساير موارد، ما آن را به‌صورت خصوصي حل‌وفصل کرده‌ایم و خودمان را هیچ‌وقت جدا از جمع رسانه ندانسته‌ایم.
معاون سياسي، امنيتي و اجتماعي استاندار در پايان سخنان خود با اشاره به اهميت و تلاش روابط عمومي و اصحاب رسانه بر استمرار اين جلسات گفت: ابتداي شروع به كار دولت به خانه مطبوعات استان پيشنهاد داديم كه شما متولي هماهنگي و دعوت از فعالان رسانه‌ای براي حضور در جلسات و برنامه‌های مختلف استان باشيد كه تاكنون ميسر نشده است و اين آمادگي در استان وجود دارد كه كار را به خود فعالان و متوليان رسانه‌ای بسپاريم تا با انسجام و رضايت بيشتري صورت گيرد.
 


آدرس کوتاه :