شناسه : 98505032


چهاردهمین همایش روز ملی پدافند غیرعامل با حضور ”سردار محمد باقری” رییس ستاد کل نیروهای مسلح، ”سردار غلامرضا جلالی” رییس سازمان پدافند غیرعامل کشور، مدیران وزارت کشور، مدیران کل پدافند غیرعامل استانداری های سراسر کشور، نخبگان و دانشگاهیان در سالن همایش های صدا و سیما برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی استانداری یزد، رییس ستاد کل نیروهای مسلح در همایش روز ملی پدافند غیرعامل گفت: سازمان پدافند غیرعامل کشور با دیگر دستگاه های اجرایی هماهنگ است و تعامل کامل دارد.
سردار سرلشگر باقری ادامه داد: هدف ما در سازمان پدافند غیرعامل این است که چگونه حرکت کنیم تا موجودیت زیرساخت های کشور به خطر نیفتد و آسیبی نبیند.
رییس سازمان پدافند غیر عامل کشور نیز در این نشست با بیان اینکه امروز با فرمان مقام معظم رهبری، 14 سال است که درحال فعالیت در حوزه پدافند غیرعامل هستیم، گفت: در این سال ها دستاوردهای بسیار خوبی در زمینه مصون سازی و دفاع غیرعامل به دست آورده ایم.
سردار جلالی خاطرنشان کرد: آمریکایی ها برای نظارت بر زیرساخت های نظامی و موشکی ما بهانه تراشی می کنند و می گویند ایران منطقه را بی ثبات کرده درحالیکه جمهوری اسلامی ایران در متطقه و جهان به دنبال ایجاد آرامش است.