شناسه : 98734280


وزیر کشور، نماینده ولی فقیه در استان، استانداران سابق و فعلی استان و جمعی از مسئولان وزارت کشور و استان در جمع مردم، دانش آموزان، دانشجويان و راهپيمايان ١٣ آبان در ميدان اميرچخماق شهر يزد حضور يافتند.

به گزارش روابط عمومي استانداري يزد؛عبدالرضا رحمانی فضلی در حاشیه مراسم تجمع ۱۳ آبان در استان یزد در جمع خبرنگاران اظهار داشت: ۱۳ آبان نماد خروش مردم مسلمان علیه ظلم و‌ستم است.
وی در ادامه افزود: محور ظلم و‌ستم در دنیا آمریکاست و این کشور در امور داخلی ملت ها دخالت های زیادی کرده همچنین علیه ملت ما نیز ظلم های زیادی را روا داشته ازجمله؛ کودتا ۲۸ مرداد، سقوط هواپیمای مسافربری و کمک و حمایت از دشمنان ما در جنگ تحمیلی همچنین آمریکا در مسائل داخلى و امنیتی کشورمان همواره به دنبال توطئه بوده است.
وزیر کشور تاکید کرد: مردم ما با هوش و فراستی که دارند همه این ها را می فهمند و تحلیل می کنند و نسبت به آن موضع دارند که موضع ما کماکان همان مقابله با شیطان بزرگ است.
رحمانی فضلی با اشاره به اینکه موظف هستیم تكالیف خود را پشت سر مقام معظم رهبري نسبت به انقلاب و مردم انجام دهیم، گفت: هرچه فشار آنها بر ما بیشتر باشد اتحاد، انسجام و اراده ما قوی تر خواهد بود و باید بدانند راه مواجه با ایران راه منطق، عقل و قبول استقلال و‌منافع ایران است.
وی خاطرنشان کرد: هرچه فشار بر ایران بیافزایند مردم ما سخت تر و مصمم تر خواهند بود.