"‌محمدعلی طالبی" استاندار یزد در پیامی مردم همیشه در صحنه استان را برای شرکت باشکوه در راهپیمایی یوم الله ٢٢ بهمن دعوت کرد.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری یزد، ‌متن کامل پیام استاندار یزد به شرح زیر است:
« ولَقَدْ كَتَبْنا فِي الزَّبُورِ مِنْ بَعْدِ الذِّكْرِ أَنَّ الْأَرْضَ يَرِثُها عِبادِيَ الصَّالِحُونَ»
(‌سوره مبارکه انبیاء آیه شریفه ‌١٠٥)
انقلاب شکوهمند اسلامی ایران، طلیعه رهایی انسانیت از خودکامگی بر مبنای تعالیم نبوی و تجلی سرافرازی ملتی است که فریاد خداخواهی، استقلال، آزادی و خوداتکایی را در گوش جهانیان طنین انداز کرد.
در این میان، راهپیمایی یوم الله ٢٢ بهمن ماه، به ویژه در سال بلوغ انقلاب اسلامی و چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمندانه انقلاب، نمادی روشن و پیامی محکم است که می تواند به عالی ترین شکل، همایشی عظیم از وحدت، همبستگی، اقتدار و انسجام ملی ملت شجاع ایران اسلامی را در برابر دید جهانیان به نمایش گذارد.
اینجانب ضمن گرامیداشت چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمندانه انقلاب اسلامی، از آحاد مردم عزیز و شریف دارالعباده استان یزد دعوت می نمایم تا همگام با سایر ایرانیان در سراسر این مرز و بوم مقدس، بار دیگر در صفوفی به هم فشرده و با گامهایی استوار، حضوری باشکوه در راهپیمایی مردمی و دشمن‌شكن یوم‌الله ‌٢٢ بهمن داشته باشند و با آرمان‌های الهی معمار کبیر انقلاب اسلامی و شهدای والامقام تجدید میثاق كنند. موفقیت همگان را از درگاه خداوند متعال مسئلت می نمایم.
آدرس کوتاه :