معاون اقتصادی رئیس‌جمهور، استاندار یزد و جمعی از مقامات استان با حضور در منزل شهیدان «محمدحسین و محمدحسن ذاکری نژاد» در یزد، با پدر و مادر این شهیدان گران‌قدر دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش روابط عمومی استانداری یزد؛ «محمد نهاوندیان» معاون اقتصادی رئیس‌جمهور و «محمود زمانی قمی» استاندار یزد شامگاه چهارشنبه 21 بهمن‌ماه با خانواده معظم شهیدان ذاکری نژاد دیدار و گفتگو کردند.
معاون اقتصادی رئیس‌جمهور در این دیدار با تبریک سالروز پیروزی انقلاب اسلامی گفت: صاحبان اصلی این انقلاب و عامل پیروزی و تداوم حیات پرافتخار آن، شهدا و شما پدران و مادران و خانواده معظم شهدا هستید.
وی پس از توضیحات رئیس بنیاد شهید انقلاب اسلامی یزد مبنی بر اینکه خانواده ذاکری نژاد دو فرزند پسر داشته‌اند که هر دو را در سنین ۱۶ و ۱۷ سالگی تقدیم راه دفاع از انقلاب کرده‌اند، اظهار داشت: کمال بخشش در آن است که هر آنچه داری درراه خدا ببخشی و شما بهترین مصداق در این مورد هستید.
معاون اقتصادی رئیس‌جمهور تصریح کرد: سرمایه‌گذاری‌های گران‌قدر شما خانواده‌های شهید است که این انقلاب و نظام را حفظ کرده است. دعا کنید بتوانیم در مسیر شهدا انقلاب را به‌پیش ببریم و از خط و مسیر منحرف نشویم.
در این دیدار پدر و مادر شهیدان ذاکری نژاد به ذکر خاطراتی از دو فرزند شهید خود پرداختند.
«شهید محمدحسین ذاکری نژاد» آبان ماه 61 و در 16 سالگی در منطقه موسیان و «شهید محمدحسن ذاکری نژاد» در 17 سالگی و در بهمن 64 در منطقه اروندرود به فیض شهادت نائل آمدند.
 


آدرس کوتاه :