دبیر ستاد انتخابات استان عنوان کرد:


مدیرکل امور سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری همچنین با اشاره به رشد 58 درصدی حضور بانوان داوطلب عضویت در شوراهای اسلامی شهر و روستا گفت: حضور بانوان در شهرستان بافق برای انتخابات شوراها با افزایش 30 درصدی روبه‌رو بوده است.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری یزد، دبیر ستاد انتخابات استان روز چهارشنبه 16 فروردین‌ماه در نشست مشترک اعضای ستاد انتخابات استان و اعضای ستاد انتخابات شهرستان بافق افزود: خوشبختانه این شهرستان در انتخابات دورۀ قبل ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستا مشارکت بالای 97 و 9 دهم درصدی و 93 درصدی در انتخابات را داشته است.
«محمد محامدی» ادامه داد: این در حالی است که استان یزد در انتخابات ریاست جمهوری دورۀ قبل مشارکت 86 و نیم درصدی و در انتخابات چهارمین دورۀ شوراهای اسلامی شهر و روستا مشارکت 79 درصدی را داشته است.
مدیرکل امور سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری و دبیر ستاد انتخابات استان یزد با اشاره به اینکه شهرستان بافق مشارکت 97 و 9 دهم درصدی در انتخابات ریاست جمهوری و 93 درصدی در انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستای دورۀ قبل داشته است، خواستار حفظ و افزایش این حضور حداکثری در انتخابات پیشرو شد.

 
آدرس کوتاه :