شناسه : 90469766
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار یزد:


معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار یزد و نایب رئیس شورای هماهنگی روابط عمومی‌های استان گفت: آنچه در حوزه روابط عمومی‌ها مهم است ایجاد فضایی بانشاط، آرام، پاسخگویی مناسب و ارائه شفاف عملکردهای سازمان‌ها است.

به گزارش روابط عمومی استانداری یزد، نشست شورای هماهنگی روابط عمومی‌های استان یزد با حضور مدیران و کارشناسان روابط عمومی‌های دستگاه‌های اجرایی استان در تالار اندیشه استانداری برگزار شد.
«محمدعلی طالبی» در این نشست گفت: با توجه به نزدیک شدن زمان انتخابات روابط عمومی‌ها باید عملکردها را به‌طور شفاف بیان کنند و با افزایش اعتماد عمومی فضای خوبی را برای مشارکت مردم فراهم نمایند.
نایب رئیس شورای هماهنگی روابط عمومی‌های استان یزد افزود: دو انتخابات مهم را به‌طور هم‌زمان در پیش روداریم و همه شرایط لازم برای برگزاری انتخاباتی مطلوب در استان یزد فراهم است.
وی گفت: میزان تائید صلاحیت انتخابات شورای اسلامی شهر و روستا در استان یزد 7/98 درصد بوده است که این آمار شاخص و رکوردی کم‌نظیر در کشور است.
رئیس ستاد انتخابات استان یزد با اشاره به اینکه همواره در استان یزد شاهد برگزاری انتخاباتی آرام و امن بوده‌ایم اظهار داشت: این موارد نشانگر تعامل خوب دستگاه‌های انتظامی و امنیتی است.
وی به تعامل بخش‌های مختلف برگزاری انتخابات اشاره کرد و گفت: با توجه به هم‌زمانی دو انتخابات برخی امور نیاز به تصمیم‌های مشترک داشت که هیئت‌های اجرایی مشترک به‌منظور برگزاری انتخابات ریاست جمهوری و انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا تشکیل‌شده است.
 وی بابیان اینکه تحقق مشارکت حداکثری هدف اصلی ما بوده و هست، اظهار داشت: مهم‌ترین موضوعی که دنبال می‌کنیم مشارکت حداکثری مردم در انتخابات است؛ چرا تاکنون استان یزد ازلحاظ مشارکت در انتخابات از استان‌های خوب کشور بوده و باید از این جایگاه در کشور محافظت کنیم.
وی گفت: معتقدیم مشارکت بالای مردمی در انتخابات نشانه افزایش اعتماد مردم به‌نظام است.
وی بابیان اینکه دستگاه‌های دولتی الزام قانونی برای کمک به مجریان و ناظران انتخابات و تأمین وسایل موردنیاز برای آن رادارند تأکید کرد: به‌صراحت در دستورالعمل‌ها گفته‌شده تا امکانات دولتی و زمان رسمی اداری نباید صرف تبلیغات برای داوطلب خاصی شود که در استان هم مواردی در این خصوص مشاهده نکردیم.