شناسه : 102795895
با حضور معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار:


با حضور معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار یزد، معاون وزیر آموزش‌وپرورش و رئیس سازمان آموزش‌وپرورش استثنائی کشور سالن تخصصی ورزشی برای استفاده دانش‌آموزان با نیازهای ویژه در یزد افتتاح شد.

به گزارش روابط عمومی استانداری یزد؛ روز دوشنبه 11 دی‌ماه، آیین افتتاح اولین و جامع‌ترین سالن تخصصی ورزشی برای استفاده دانش‌آموزان با نیازهای ویژه در استان یزد با حضور معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار یزد، معاون وزیر آموزش‌وپرورش و رئیس سازمان آموزش‌وپرورش استثنائی کشور و جمعی از مسئولین استان یزد برگزار شد.
«محمدعلی طالبی» در این مراسم با گرامیداشت یاد و خاطره حضرت آیت‌الله خاتمی(ره) اظهار داشت: امید است بهره‌برداری از سالن ورزشی، شاهد پیشرفت روزافزون فرزندان یزدی در تمامی حوزه‌ها به‌ویژه ورزش باشیم.
وی با تقدیر از حضور خیران و سازمان‌های مردم‌نهاد در پیشبرد امور جامعه و مشارکت در اجرای پروژه‌ها ادامه داد: امیدوارم خداوند این توفیق را به همه و مسئولان نیز بدهد تا بتوانیم در جهت رفع مشکلات این عزیزان گام برداریم و در کنار خیران همراه و مددکار باشیم.
معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار یزد بابیان اینکه خیران همواره یار و مددکار مسئولان در تأمین هزینه و اجرای برنامه‌های مختلف در حوزه‌های فرهنگی ورزشی و اجتماعی بوده‌اند؛ اضافه کرد: بهره‌برداری از این سالن موجب می‌شود تا فرزندان ما در استان یزد در رشته‌های مختلف باهمت و تلاشی که دارند و با پشتکاری که از آن‌ها سراغ داریم، سرآمد کشور خواهند شد.
هم‌زمان با این مراسم آیین افتتاح چهارمین المپیاد ورزشی درون مدرسه‌ای استان یزد نیز آغاز به کارکرد.