شناسه : 102793569


با حضور سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری یزد و جمعی از مدیران و مشاوران استاندار از زحمات «عباس حیدری» تقدیر و «جعفر نخستین» به‌عنوان سرپرست اداره کل حوزه استاندار معرفی شد و رسما کار خود را آغاز کرد.

به گزارش روابط عمومی استانداری یزد، روز دوشنبه 11 دی‌ماه 96؛ در نشستی با حضور سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری یزد و جمعی از مدیران از زحمات «عباس حیدری» تقدیر و «جعفر نخستین» به‌عنوان مدیرکل جدید حوزه استاندار معرفی شد.
«علی زینی وند» در این نشست اظهار داشت: سوابق آقای نخستین درخشان است و امیدواریم با فعالیت در این حوزه و استان یزد همچون گذشته موفق باشند.
وی بابیان اینکه مراسم تکریم و معارفه مدیران حوزه استاندار و سایر تغییراتی که صورت گرفته در آیینی با حضور مسئولان و مدیران استان در شورای اداری برگزار خواهد شد؛ ادامه داد: با توجه به عملکردی که از آقای نخستین سراغ دارم امیدوارم که در استان یزد نیز با توجه به شرایطی هست عملکرد خوبی ارائه کنند و تعامل خوبی شکل بگیرد.
در ادامه این جلسه مدیرکل پیشین حوزه استاندار نیز با آرزوی توفیق و سربلندی برای خدمتگزاران نظام گفت: حوزه استاندار نسبت به سایر دفاتر چند ویژگی دارد که یکی از آن‌ها تعطیلی بردار نبودن آن است.
«عباس حیدری» بیان داشت: همه انتظار دارند که خواسته‌هایشان در دفتر استاندار رفع شود و با پیگیری‌هایی که در چارچوب قانون انجام می‌شود منجر به حل مشکلات شود.
وی بابیان اینکه همه احزاب و تشکل‌ها انتظار ملاقات با استاندار رادارند؛ گفت: از سویی برنامه‌های استاندار به‌گونه‌ای است که امکان حضور در همه نشست‌ها و برنامه‌ها وجود ندارد و درعین‌حال لازم است تعامل لازم نیز صورت بگیرد.
در ادامه سرپرست اداره کل حوزه استاندار نیز در این نشست بابیان اینکه خود را یزدی می‌دانم و از امروز یزدی هستم؛ گفت: مانند سایر یزدی‌ها تعصب خاصی به یزد خواهم داشت.
«جعفر نخستین» بابیان اینکه امیدوارم همیشه با تعامل در کنار یکدیگر کارکنیم؛ ادامه داد: توجه ویژه به اجرای دستورات استاندار دارم و در این زمینه بسیار حساسم چراکه مردم انتظارات ویژه‌ای در استان دارند.
سرپرست اداره کل حوزه استاندار یزد با تأکید بر ارتباط ارکان مختلف با شخص استاندار افزود: استاندار یزد توصیه و رسیدگی به محرومان دارند و بر اساس این ویژگی‌هایی که دارند وظیفه خود می‌دانیم که این روحیات را به نفع مردم گسترش دهیم و برنامه‌های استاندار را اجرایی کنیم.