در نشستی به ریاست سرپرست معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری یزد و با حضور فرماندار یزد، شهرداران شهرهای یزد، حمیدیا، زارچ و شاهدیه و نمایندگان ادارات کل راهداری و حمل و نقل جاده ای، راه و شهرسازی و میراث فرهنگی و گردشگری پیرامون مباحث مرتبط با ساماندهی ورودی‌های شهر یزد بحث و تبادل‌نظر شد.


به گزارش روابط عمومی استانداری یزد؛ نشست ساماندهی ورودی‌های چهار شهر شهرستان یزد، روز دوشنبه 23 بهمن‌ماه به ریاست سرپرست معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری یزد و با حضور فرماندار یزد، شهرداران شهرهای یزد، حمیدیا، زارچ و شاهدیه و دستگاههای اجرایی مرتبط برگزار شد.
سرپرست معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری یزد در این نشست با اشاره به نزدیک بودن ایام نوروز و لزوم تسریع در زیباسازی و ساماندهی ورودی شهر یزد گفت: با توجه به اولین نوروز بعد از ثبت جهانی یزد, حضور گردشگران داخلی و خارجی نسبت سال‌های گذشته متفاوت است و مطمئناً شهر یزد با افزایش حضور گردشگران و مسافران نوروزی همراه خواهد بود.
«محسن صادقیان» با تأکید بر اینکه زیباسازی منظر شهری در نقاط ورودی و خروجی شهر از نکات اساسی در بحث ساماندهی است؛ افزود: ضرورت دارد تصمیمات اتخاذ شده در اولین و دومین جلسه ستاد خدمات سفر استان بررسی و  با توجه به پیوستگی شهرهای یزد، حمیدیا، زارچ و شاهدیه تعامل و هماهنگی بین شهرداری‌ها حداکثری گردد,.
در این جلسه عملیات در دست اقدام شهرداری ها و اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای بررسی و بر تسریع در اجرای پروژه ها تاکید شد و مقرر گردید طی هفته آینده از اقدامات انجام شده بازدید گردد.


آدرس کوتاه :