سرپرست معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری یزد:


سرپرست معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری یزد در نشست شورای اداری شهرستان اشکذر اظهار داشت: ضروری است فرمانداران و بخشداران ضمن برقراری ارتباط با تور لیدرها، شرایط و تسهیلات مناسب را برای اسکان مسافران و گردشگران خارجی در ایام نوروز فراهم نمایند.

به گزارش روابط عمومی استانداری یزد، سرپرست معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار در نشست شورای اداری شهرستان اشکذر که با محوریت ستاد خدمات سفر برگزار شد بهره‌گیری از ظرفیت‌های «یزد جهانی» را برای سایر شهرستان‌های استان بااهمیت برشمرد و افزود: لازم است شهرستان‌های استان نسبت به شناسایی خود به مسافران نوروزی اقدام کنند و مجموعه‌های اقامتی و پذیرایی شهرستان‌ها نیز باید با استفاده از شیوه‌های متمایز به میهمانان ارائه خدمت نمایند.
«محسن صادقیان» در نشست شورای اداری شهرستان اشکذر اظهار داشت؛ با توجه به ظرفیت‌ها و پتانسیل‌های مناسب شهرستان اشکذر در جذب مسافر و همچنین قرار گرفتن در مسیر ورودی اصلی مرکز استان، این شهرستان می‌تواند یکی از مراکز ارائه خدمات متمایز به مسافرین باشد.
سرپرست معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری یزد بابیان اینکه امسال اولین سال خدمت‌رسانی به مردم با عنوان «یزد جهانی» است و منتظر افزایش تعداد مسافرین به استان هستیم؛ افزود؛ ضرورت دارد خدمات مناسب و متنوع را برای تسهیل امور مسافرین فراهم‌سازیم.
وی با تأکید بر اهمیت استفاده مطلوب از ظرفیت ابنیه های تاریخی به‌ویژه در روستاهای هدف گردشگری؛گفت: ضروری است فرمانداران و بخشداران ضمن برقراری ارتباط با تور لیدرها، شرایط و تسهیلات مناسب را برای اسکان مسافران و گردشگران خارجی در ایام نوروز فراهم نمایند.
صادقیان در ادامه جلسه با تأکید بر اهمیت نقش بخش خصوصی در اقتصاد استان و ایجاد اشتغال افزود: برای تسهیل در امورات سرمایه‌گذاران درصدد حذف برخی از موازی کاری‌ها در راستای افزایش سرعت صدور مجوزها هستیم.
وی در پایان خواستار توجه اساسی به پتانسیل‌های شهرستان، معرفی چهره‌های علمی و بزرگان، ساماندهی ورودی شهر، حفظ نظم و امنیت در شهر و مناطق اسکان مسافرین و زیباسازی فضای شهری شد.


آدرس کوتاه :