استاندار یزد:


استاندار یزد در نشست شورای اداری شهرستان خاتم گفت: صاحبان اصلی انقلاب مردم این دیار هستند و ما موظفیم تا خدمت به آن‌ها را سرلوحه کار خود قرار دهیم.

 به گزارش روابط عمومی استانداری یزد؛ «محمود زمانی قمی» شب جمعه 20 بهمن ماه 96 در نشست شورای اداری شهرستان خاتم گفت: امروز جمهوری اسلامی ایران بازیگر اول و مقتدرترین کشور است و دشمنان به دنبال این هستند تا این دولت و نظام را ناکارآمد نشان دهند.
استاندار یزد تأکید کرد: نقش مردم خاتم در دفاع مقدس بسیار برجسته بوده است و چون دور از مرکز استان هستند شایسته این است تا مدیران به اینجا رفت و امد داشته باشند و من نیز ضمن تأکید بر این امر مدیران را موظف خواهم کرد که حتماً در این شهرستان حضور یابند و با مردم و نمایندگان مردم گفتگو کنند.
عالی ترین مقام اجرایی استان در پی برخی از درخواست‌های اعضای شورای اسلامی شهر هرات تصریح کرد: به‌زودی معاونین عمرانی و سیاسی استانداری به همراه مدیران این حوزه ها به شهرستان اعزام می‌شوند تا مسائل را واکاوی کنند و با شهردار و روسای شوراها گفتگو و به راهکار مناسب برسند.
استاندار یزد همچنین در بخش دیگری از سخنانش با بیان اینکه لازم است بخش خصوصی در شهرستان خاتم ورود جدی داشته باشد؛ گفت: انچه وظیفه دولت است اینکه، از رقابت با بخش خصوصی دست برداشته و نقش تهسیل گری را برای بخش خصوصی ایفا کند.
وی یادآور شد: دولت نمی‌تواند مستقیماً مشکل بیکاری را حل کند و باید بخش خصوصی در این زمینه کمک نماید.
زمانی قمی به بحث کم‌آبی اشاره و اظهار کرد: کشور کم آب هست و استان یزد نیز کم آب‌تراز نرخ متوسط کشوری است و متاسفانه زمان به پایان رسیدن این بحران مشخص نیست و باید نسبت به این موضوع، وضعیت سازگاری را تعریف کنیم که اصلاح الگوی مصرف اولین قدم است.
وی ضمن تأکید بر اصلاح الگوی مصرف آب عنوان داشت: آموزش‌وپرورش، خانواده، معلمان و هنرمندان باید در بخش اصلاح الگوی مصرف آموزش‌های لازم را داشته باشند.

 


آدرس کوتاه :