شناسه : 97543540


مدیرکل پدافند غیرعامل استانداری یزد در نشست ستاد نکوداشت هفته پدافند غیرعامل استان با تاکید بر اینکه مصونیت و ایمن سازی زیرساخت های استان یزد باید در کوتاه ترین زمان ممکن عملیاتی شود، گفت: پدافند غیرعامل با توجه به موقعیت مکانی کشور، وجود مراکز حیاتی، حساس و مهم و اینکه مرتب در معرض تهدیدات دشمنان بین المللی و منطقه ای هستیم، حوزه بسیار مهمی است که باید به آن توجه ویژه ای نمود.

به گزارش روابط عمومی استانداری یزد، "محمدصادق طهماسبی" در این نشست ضمن گرامیداشت هفته نیروی انتظامی به اهمیت پدافند غیرعامل اشاره و بیان کرد: پدافند غیرعامل با توجه به موقعیت مکانی کشور، وجود مراکز حیاتی، حساس و مهم و اینکه مرتب در معرض تهدیدات دشمنان بین المللی و منطقه ای قرار دارد، حوزه بسیار مهمی است که باید به این حوزه توجه ویژه ای نمود.
دبیر شورای پدافند غیرعامل استان ادامه داد: ضروری است زیرساخت های استان مصونیت و ایمن سازی و این مهم در حوزه های مختلف و کارگروه های تعریف شده در کوتاه ترین زمان ممکن عملیاتی شود.
طهماسبی با اشاره به درپیش بودن هفته نکوداشت پدافند غیرعامل از ششم تا 12 آبان ماه سال جاری گفت: در این هفته در مرکز استان و شهرستانها برنامه های متعدد و متنوعی اجرا و این برنامه ها به گونه و کیفیتی برگزار می شود که بتوانیم آن جایگاه واقعی پدافند غیرعامل را به مردم، مدیران، نخبگان جامعه و دانشگاهیان معرفی کنیم.
دبیر ستاد نکوداشت هفته پدافند غیرعامل در پایان سخنان خود از تعامل، همکاری و هماهنگی دستگاه های استان با اداره کل پدافند غیرعامل استانداری برای تحقق یافتن اهداف پدافند غیرعامل در استان تقدیر و تشکر کرد.
گفتنی است در پایان این نشست احکام روسا و اعضای کمیته های مختلف ستاد برگزاری برنامه های هفته نکوداشت پدافند غیرعامل در استان یزد به آنها داده شد.