شناسه : 98449000


نماينده ولي فقيه در استان و امام جمعه يزد در ديدار با اعضاي شواري پدافند غيرعامل استان و كار گروه هاي يازده گانه بر محتوا سازي فضاهاي مجازي و شبكه هاي اينترنتي به منظور جلوگيري از نفوذ دشمن به اعتقادات و فرهنگ مردم تاكيد كرد.

به گزارش روابط عمومي استانداري يزد، «آيت الله محمدرضا ناصري» در ديدار با اعضاي شوراي پدافند غيرعامل استان و كارگروه هاي يازده گانه به مناسبت آغاز هفته نكوداشت پدافند غيرعامل ضمن تقدير از فعاليت هاي خوبي كه در اداره كل پدافند غيرعامل استانداري يزد انجام شده است، گفت: آموزش به مردم در اين حوزه از اهميت بسيار بالايي برخوردار و لازم است مردم را نسبت به نفوذ دشمنان و تهديدات آنها آشناتر كنيم.
نماينده ولي فقيه در استان با اشاره به نفوذ فرهنگي دشمن بر محتواسازي فضاهاي مجازي و شبكه هاي اينترنتي به منظور جلوگيري از اين نفوذ به اعتقادات، باورها و فرهنگ مردم تاكيد كرد.
آيت الله ناصري ادامه داد: بايد مردم و مسئولان در رابطه با حوادث احتمالي و توطئه هاي دشمنان آمادگي كامل داشته باشند.
امام جمعه يزد مسئله سامان دهي اتباع بيگانه در استان را مناسب ندانست و خاطر نشان كرد: ما نمي گوئيم اتباع بيگانه در يزد نباشند ولي بايد برنامه مناسبي در ارتباط با ساماندهي آنها داشته باشيم و زمينه كاهش آسيب هاي ناشي از حضور آنها فراهم شود.
گفتني است در ابتداي اين نشست «محمدصادق طهماسبي» مديركل پدافند غيرعامل استانداري و دبير شوراي پدافند غيرعامل استان توضيحاتي درباره فعاليت هاي انجام شده در اين حوزه و تشكيل قرارگاه دفاع فرهنگي در آينده اي نزديك خبر داد.