استاندار یزد تأکید کرد:


استاندار یزد با اشاره به لزوم اجرای سه طرح اشتغال فراگیر، اشتغال روستایی و طرح رونق تولید اظهار داشت: لازم است اعتبارات این سه طرح جذب شود و هرکجا احساس شد که می‌بایست سرعت بیشتری به کار داده شود، اعلام گردد تا اقدامات لازم را برای تغییر شرایط داشته باشیم.

به گزارش روابط عمومی استانداری یزد، «محمود زمانی قمی» در نشست کارگروه اشتغال استان یزد با اشاره به لزوم نظم و انضباط در کارها اظهار داشت: تأکیددارم در جلسات مهمی چون کارگروه اشتغال که برای رفع مشکل بیکاری تلاش می‌کند در زمان مقرر حضورداشته باشیم.
وی بابیان اینکه اهمیت به زمان در تشکیل جلسات نشان‌دهنده مهم شمردن مسئولیت‌ها است؛ ادامه داد: خوشبختانه کارگروه اشتغال در این مدت خود را نشان داده و با توجه به اینکه اصول اجرای مسیرها مشخص است باید تمامی اعضا نسبت به کار توجیه باشند.
استاندار یزد بابیان اینکه تنها چند هفته تا پایان سال مانده است؛ اضافه کرد: تأکیددارم تمامی اعتبارات در این زمینه برای استان جذب شود تا در حوزه اشتغال و کاهش بیکاری رضایت مردم را جلب کرده باشیم.
وی بابیان اینکه در آستانه 40 سالگی انقلاب اسلامی قرار داریم؛ تصریح کرد: باید با اقدامات و کارهای خود کارآمدی نظام را نشان دهیم نه اینکه برخی تلاش کنند و بانک‌ها همکاری نداشته باشند.
زمانی قمی عنوان کرد: کارگروهی که برای پیگیری امور بانکی در پرداخت تسهیلات حوزه اشتغال و تولید فعالیت داشت، همچنان به فعالیت خود ادامه دهد و بانک‌ها را از این نظر رصد کند تا پرداخت تسهیلات به نتیجه برسد.
وی با اشاره به لزوم اجرای سه طرح اشتغال فراگیر، اشتغال روستایی و طرح رونق تولید اظهار داشت: باید اعتبارات این سه طرح نیز جذب شود و هرکجا احساس شد که لازم است سرعت بیشتری به کار داده شود اعلام گردد تا اقدامات لازم را برای تغییر شرایط داشته باشیم.
استاندار یزد با اشاره به نرخ بیکاری استان افزود: باید بیش از این تلاش شود و لازم است برای بهتر شدن وضعیت، همه دستگاه‌های مربوطه در این زمینه نیز تعامل و تلاش مضاعفی داشته باشد.
وی در بخشی از سخنان خود با ابراز خوشحالی و تبریک به مناسبت روی پا ایستادن نظام جمهوری اسلامی عنوان کرد: پیش از انقلاب همه همت کردیم تا بگوییم دین می‌تواند جامعه را هدایت کند و امروز که تردیدی در کارآمدی دین برای حکومت نداریم باید همه همت کنیم تا این کارآمدی را نشان دهیم.
 


آدرس کوتاه :