معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار یزد مطرح کرد:


معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار یزد اظهار داشت: لازم است تا دستگاه‌ها حساسیت ویژه‌ای در اجرای برنامه‌های طرح کاهش آسیب‌های اجتماعی داشته باشند و اعتباراتی که در این زمینه تخصیص‌یافته را فراتر از کارهای روزمره بنگرند و در بازتاب دستاوردها نیز تلاشی ویژه داشته باشند.

به گزارش روابط عمومی استانداری یزد؛ «محمدعلی طالبی» در نشست ستاد مدیریت و ساماندهی آسیب‌های اجتماعی استان یزد بابیان اینکه مسئولیت همه دستگاه‌ها در حوزه اجتماعی دارای اهمیت است؛ اظهار داشت: تعریف طرح‌های مبارزه با آسیب‌های اجتماعی رسالتی را برای دستگاه‌ها ایجاد کرده تا در این زمینه بهتر نقش‌آفرینی داشته باشند.
وی بابیان اینکه انتظار داریم بازخورد خوبی از اجرای این طرح‌ها در سطح جامعه شاهد باشیم؛ ادامه داد: امید است این موضوع تداوم داشته باشد تا با اعتباراتی که از سطح ملی تخصیص می‌باید از طریق تعامل و هماهنگی و هم‌افزایی موجب شود بخشی از آسیب‌ها را ترمیم کنیم.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار یزد با اشاره به لزوم پیشگیری از آسیب‌ها عنوان کرد: لازم است تا دستگاه‌ها حساسیت ویژه‌ای در این زمینه داشته باشند و اعتباراتی که در این زمینه تخصیص‌یافته را فراتر از کارهای روزمره مجموعه بنگرند و در بازتاب دستاوردها نیز تلاشی ویژه داشته باشند.
وی بابیان اینکه دستگاه‌ها با عملکرد خود درزمینه آسیب‌های اجتماعی می‌توانند نگاه مجلس و مسئولان کشور را در همراهی با استان تغییر دهند؛ تصریح کرد: این موضوع می‌تواند در توسعه و تقویت اعتبارات این بخش در قانون بودجه مؤثر باشد و با اهتمامی که نسبت به اجرای طرح‌ها در استان خواهیم داشت موضوع توسعه اجتماعی را در استان پررنگ کنیم.
طالبی بابیان اینکه با نگاه به مسائل اجتماعی باید در توسعه استان اقدام کرد؛ افزود: بر این اساس می‌توان برنامه‌ها و پروژه‌های مختلف را در سایر حوزه‌ها نیز دنبال کرد و توسعه و پیشرفت استان را رقم زد.
وی بیان داشت: موضوع طرح‌های حوزه آسیب‌های اجتماعی در کنار تفاهم‌نامه‌ها و قراردادها برای وزارت کشور مهم است و می‌طلبد تا دستگاه‌ها نگاه ساده‌ای به این مورد نداشته باشند و برای هزینه کردن اعتبارات، طرح‌های خوبی را اجرا و دنبال کنند تا افزایش اعتبارات برای استان مصوب شود.
 


آدرس کوتاه :