شناسه : 89553590
مديرعامل سازمان منطقه ويژه علم و فناوري يزد مطرح کرد:


مديرعامل سازمان منطقه ويژه علم و فناوري يزد گفت: مأموریت منطقه ویژه علم و فناوری ايجاد زمينه به‌کارگیری فناوری‌های نوين در بخش‌های اولویت‌دار صنعتي و خدماتي استان باهدف دستيابي به ارزش‌افزوده و ثروت بيشتر براي استان است.

به گزارش اداره كل روابط عمومي استانداري يزد، روز چهارشنبه 23 فروردین‌ماه «مهدي سالاري» در جلسه تأسیس اولین منطقه ویژه علم و فناوری کشور در استان یزد ادامه داد: فعاليت و مأموريت اصلي منطقه ويژه علم و فناوري يزد، ايجاد زمينه به‌کارگیری فناوری‌های نوين در بخش‌های اولویت‌دار صنعتي و خدماتي استان باهدف دستيابي به ارزش‌افزوده و ثروت بيشتر براي استان است.

وي افزود: منطقه ويژه علم و فناوري استان يزد حول محور مواصلاتي يزد – مهريز – اردكان گسترده شده است زيرا بسياري از زیرساخت‌ها و بسترهاي لازم در اين گستره جغرافيايي وجود دارد.

سالاري تحقق اقتصاد دانش‌بنیان در استان، ايجاد اشتغال ارزش افزا در استان، جذب و حفظ منابع و سرمایه‌های انساني در استان و ايجاد شرايط رقابتي و هم‌افزایی در بين عناصر حوزه علم و فناوري استان را از ديگر مأموریت‌ها و راهبردهاي منطقه علم و فناوري يزد عنوان كرد.

گفتني است در پايان اين نشست از حمایت‌های استاندار يزد در ايجاد منطقه علم و فناوري يزد به‌عنوان اولين منطقه ويژه كشور با اهداي لوح تقدير تجليل شد و حكم «مهدي سالاري» به‌عنوان مديرعامل سازمان منطقه ويژه علم و فناوري يزد اهدا گرديد.