شناسه : 93254302
با حضور نماینده ولی‌فقیه در استان و استاندار یزد؛


با حضور نماینده ولی‌فقیه در استان و امام‌جمعه یزد، استاندار یزد و معاونین استاندار مجمع نمایندگان استان تشکیل جلسه داد.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری یزد؛ در این جلسه پیرامون مهم‌ترین موضوعات استان ازجمله آب، مسائل اجتماعی، ساماندهی اتباع بیگانه و مسائل فرهنگی بحث و تبادل‌نظر شد.
«سید محمد میرمحمدی» در این جلسه با اشاره به 8 محور و اولویت برنامه‌های استان اظهار داشت: دولت یازدهم در استان تلاش کرد به‌رغم مشکلات اعتباری کارنامه موفق و قابل دفاعی را ارائه کند.
وی بابیان اینکه گزارش فعالیت‌های چهارساله دولت تدبیر و امید در استان یزد در حال تهیه است؛ تصریح کرد: تلاش می‌کنیم گزارش را به‌صورت مکتوب ارائه کنیم تا افراد بتوانند نقد و نظر خود را ارائه کنند.
عالی‌ترین مقام اجرایی استان با اشاره به همدلی و همکاری موجود بین نمایندگان و مسئولان اجرایی استان تأکید کرد: هدف همه مسئولان استان مشترک است که امیدواریم در سال دوم فعالیت این مجمع شاهد موفقیت‌های روزافزون برای استان باشیم.
در ابتدای این جلسه نیز «محمدرضا تابش» نماینده مردم اردکان و رئیس مجمع ریاست مجمع نمایندگان استان در سال اول ضمن ارائه گزارشی از اقدامات و پیگیری‌های انجام‌شده، از همراهی و همدلی نمایندگان و تعامل مجموعه مدیران اجرایی استان تقدیر و تشکر کرد.
گفتنی است در این جلسه «سید ابوالفضل موسوی بیوکی» نماینده مردم یزد و اشکذر به‌عنوان رئیس مجمع نمایندگان استان انتخاب معرفی شد.