مرکز رفاه کودک و خانواده شهاب یزد همزمان با ایام دهه فجر و با حضور معاون امور مجلس،حقوقی و استان های وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی افتتاح شد.

به گزارش روابط عمومی دفتر بانوان و خانواده استانداری یزد،  همزمان با ایام دهه فجر،مرکز رفاه کودک و خانواده شهاب یزد با حضور معاون امور مجلس،حقوقی و استان های وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی و معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداري يزدوجمعي از مسئولين استاني افتتاح شد.

مرکز رفاه کودک و خانواده شهاب در مساحتی بالغ بر 1200 متر مربع و زیربنای 982 متر  با سرمایه گذاری 30 میلیارد ریالی بخش خصوصی در آغازین روزهای دهه فجر و بلوغ انقلاب اسلامی افتتاح و  به بهره برداری رسید.

این مرکز گروه سنی 2 الی 6 سال را پذیرش و برای گروه سنی 2 الی 3 سال آموزش ابزاری برگزار می کند که برای گروه سنی 3 سال به  بالا نیز با رویکر پیشگیری از اختلالات یادگیری به صورت عملی و بازی محوری تمرین می شود.

از سوی دیگر مرکز رفاه کودک و خانواده شهاب یزد علاوه بر آموزش های هشت گانه گاردنر و مهارت های زندگی،کارگاه های مهارت های حسی حرکتی را نیز مورد توجه قرار داده است و به ارائه خدمات درمانی در زمینه  اضطراب جدایی کودکان از خانواده با حضور روانشناس می پردازد.

 
آدرس کوتاه :