شناسه : 102998547
با حضور معاونین استاندار؛


با حضور معاونین استاندار ، فرماندار يزد و جمعی از فرهنگیان و مسئولین استان مرکز مشاوره خیر ساز دکتر طاهری افتتاح شد.

به گزارش روابط عمومی استانداری یزد، آیین افتتاح مركز مشاوره خیر ساز دكتر طاهري درمانگاه فرهنگیان با حضور معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار، سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری، فرماندار يزد و جمعی از فرهنگیان و مسئولین استان برگزار شد.
«علی زینی وند» در این مراسم با قدردانی از خیران فعال در حوزه آموزش‌وپرورش؛ اظهار داشت: مطلوب است خیرین ‌به حوزه‌های فرهنگی و تربیتی و پزشکی و بالینی توجه بیشتری داشته باشد.
وی بابیان اینکه در این حوزه‌ها در اعتبارات دچار مشکل هستیم و باید مشارکت خیران را داشته باشیم ادامه داد: در مسائل پرورشی و بالینی که مکمل شخصیت دانش آموزان هستند به نگاه و رویکرد خیران بیش از گذشته احتیاج است.
سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری یزد اضافه کرد: صنایع بزرگ و معادن استان می‌بایست در این زمینه پیشگام باشند و مسئولیت‌های اجتماعی خود را ایفا کنند.
وی عنوان کرد: در استان یزد این انتظار وجود دارد که صنایع بزرگ در حوزه آموزش‌وپرورش و بهداشت مشکلی وجود نداشته باشند و صنایع به مسئولیت اجتماعی خود توجه ویژه داشته باشند.
زینی وند تصریح کرد: آینده کشور درگرو توجه به فرزندان این مرزوبوم است و اگر در این زمینه‌ها کوتاهی کنیم در آینده کشور دچار مشکلات است.
وی با قدردانی از خیر محترم برای احداث این مرکز مشاوره بیان داشت: همه‌کسانی که در این زمینه تلاش می‌کنند و گام برمی‌دارند نقش مؤثری در ساخت آینده این مرزوبوم ایفا می‌کنند.
اين مرکز مشاوره به همت مهندس شيشه بري خير يزدي با زير بناي 350 متر مربع و با هزينه 300 تومان در دو طبقه احداث شده است.