شناسه : 87954469


نشست کتاب‌خوان رسانه و ارتباطات با حضور معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار یزد و جمعی از مسئولان استانی در دانشگاه آزاد اسلامی یزد برگزار شد.

به‌گزارش روابط عمومی استانداری یزد، نشست کتاب‌خوان(به‌اشتراک‌گذاری کتاب‌های خوانده‌شده)، روز چهارشنبه یازدهم اسفند ماه با هدف معرفی کتاب‌های حوزۀ رسانه و ارتباطات و با حضور معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار، مدیرکل دفتر استاندار و روابط عمومی استانداری، معاون تشریفات، امور بین الملل و روابط عمومی دفتر استاندار و روابط عمومی استانداری، رئیس نهاد کتابخانه های عمومی استان و جمعی از مسئولان و فرهیختگان استان در دانشگاه آزاد اسلامی یزد برگزار شد.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار در این نشست اظهار امیدواری کرد: برگزاری سلسله نشست های کتاب‌خوان موجب رونق کتابخوانی در استان شود.
«محمدعلی طالبی» بر تداوم نشست‌های کتابخوانی در حوزۀ رسانه و ارتباطات که صاحبان آن آثار از اندیشمندان، نویسندگان و پژوهشگران ایرانی باشند، تأکید کرد.
طالبی همچنین بر اهمیت پرداختن به مطالعات جامعه‌شناسی تأکید کرد و گفت: جامعه‌شناسی در حوزه‌های سیاسی، اجتماعی، مدیریت، اقتصاد، رفاه اجتماعی، رسانه و روابط عمومی نقش مهم و برجسته‌ای دارد که در نشست کتاب‌خوان به این نقش به‌خوبی پرداخته شده است.
گفتنی است در نشست کتاب‌خوان رسانه و ارتباطات، کتاب‌های «شبکه‌های خشم و امید»، «نظریه سواد رسانه‌ای»، «چالش‌ها و استفاده‌های فنّاوری‌های ارتباطی» و «بازاندیشی دربارۀ رسانه، دین و فرهنگ» به ترتیب از سوی «کاظم شاملو»، «داوود پاک‌طینت»، «شادی ضابط» و «احمد پهلوانیان» ارائه و معرفی شد.