نشست صمیمانه "کمال اکبری" معاون مشارکت های اجتماعی سازمان امور اجتماعی ‌وزارت کشور ‌و "فخرالسادات خامسی" مدیرکل دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری با "احمد پهلوانیان" مدیرکل صدا و سیمای استان در محل صدا و سیمای مرکز یزد برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری یزد، "کمال اکبری" ضمن تقدیر از عملکرد "احمد پهلوانیان" دغدغه مقام معظم رهبری در مورد موضوعات فرهنگی و اجتماعی که به شکل گیری سازمان امور اجتماعی کشور منجر شده را یاد آور شد و برطرف شدن این مسائل را در گرو همکاری و همدلی سازمان های مردم نهاد با یکدیگر و حضور پررنگ صدا و سیما دانست.
"فخرالسادات خامسی" نيز با اشاره به برنامه تلویزیونی "و اما امشب" این نوع نگاه صدا و سیما‌ی مرکز یزد به سازمان های مردم نهاد و بانوان کارآفرین را نگاهی نو و جدید دانست و از پخش اینگونه برنامه های تلویزیونی توسط صدا و سیمای استان قدر دانی کرد.
گفتني است برنامه زنده تلويزيوني "و اما امشب "با موضوع نقش و جايگاه سازمان هاي مردم نهاد در استان يزد ، با حضور معاون مشاركتهاي اجتماعي سازمان امور اجتماعي وزارت كشور و مديركل دفتر امور اجتماعي و فرهنگي استانداري و تعدادي از نمايندگان سازمان هاي مردم نهاد استان به مناسبت ٢٢ مرداد ماه روز ملي تشكل ها و مشاركت هاي اجتماعي برگزار گرديد.


آدرس کوتاه :