مدیرکل امور روستایی و شوراهای استانداری یزد خبر داد:


مدیرکل دفتر امور روستایی و شوراهای استانداری یزد از نظارت بر عملكرد شركت‌هاي تعاوني دهياري‌ها بصورت مستمر و نظام‌مند خبر داد.

به گزارش روابط عمومی استانداری یزد؛ با حضور مديركل دفتر امور روستايي و شوراها نشستي با موضوع بررسي وضعيت شركت تعاوني دهياري‌هاي بخش مركزي بافق برگزار شد.
در اين نشست كه بخشدار مركزي بافق و مديرعامل و اعضاي هيئت‌مديره شركت تعاوني دهياري‌هاي اين بخش نيز حضور داشتند؛ ضمن بحث و تبادل نظر در خصوص انتظام و روند شفاف‌سازي امور مالي و حسابرسي، طرح‌ها و برنامه‌هاي سرمايه گذاري شركت مذكور در سال جاري نيز مورد بررسي قرار گرفت.
مديركل دفتر امور روستايي و شوراها در اين نشست با اشاره به شيوه‌نامه بازديد و ارزيابي عملكرد شركت‌هاي تعاوني دهياري‌ها گفت: نظارت بر عملكرد شركتهاي تعاوني دهياري‌ها با هدف ساماندهي، آگاهي‌بخشي و رفع ايرادات احتمالي اين شركت‌ها بصورت مستمر و با نظام‌مندي بيشتر انجام خواهد شد.
«محمد يارمند» با تأكيد بر شفافيت در امور مالي و مديريت هزينه‌كرد، دقت در انتخاب پروژه‌ها و توجه به كيفيت خدمات در اين شركت‌ها را خواستار شد. يارمند همچنين افزود: اگر چه دهياري‌ها توان و علم و آگاهي هزينه‌كرد اعتبارات را دارند؛ ليكن شركت‌هاي تعاوني دهياري‌ها بايد با افزايش توان فني و مالي دهياري‌ها در پروژه‌هاي مقياس بزرگ، كمك به خودكفايي مالي و ايجاد درآمد پايدار محلي، دهياران را در هزينه كرد كامل اعتبارات و خدمت‌رساني بهتر ياري نمايند.
 


آدرس کوتاه :