شناسه : 85455813
با حضور معاون توسعۀ روستائی و مناطق محروم رئیس جمهوری؛


دومین نمایشگاه توانمندیهای روستائیان سراسر کشور با حضور «سیدابوالفضل رضوی» معاون توسعۀ روستائی و مناطق محروم رئیس جمهوری و جمعی از مسئولان استان در محل دائمی نمايشگاه بين المللي تهران آغاز به کار کرد.

به گزارش دفتر استاندار و روابط عمومی استانداری یزد، روز چهارشنبه 15دی ماه دومین نمایشگاه توانمندیهای روستائیان سراسر کشور با حضور «سیدابوالفضل رضوی» معاون توسعۀ روستائی و مناطق محروم رئیس جمهوری، «محمد یارمند»  سرپرست دفتر امور روستايي و شوراهاي استانداري، «رقیه کرمانیان» مدیرکل دفتر امور بانوان و خانوادۀ استانداری و جمعی از مسئولان استان در محل دائمی نمايشگاه بين المللي تهران آغاز به کار کرد.
سرپرست دفتر امور روستايي و شوراهاي استانداري يزد در بازدید از این نمایشگاه گفت: در این نمایشگاه، استان یزد در قالب 20 غرفه، توانمندیها و دستاوردهای روستائیان استان در حوزۀ اقتصاد مقاومتی را به نمایش گذاشته است. 
«محمد يارمند» افزود: این نمایشگاه به معرفي آثار تاريخي، گردشگري، صنايع دستي، ‌توليدات و به طور كلي توانمندي روستاييان سراسر کشور می پردازد.
وی ادامه داد: دومین نمایشگاه توانمندی روستاییان با شعار «روستا کانون تولید و ارزش آفرینی در عرصه اقتصاد مقاومتی» با هدف آشنایی بازدید کنندگان از وجود استعدادها ، قابلیت ها و پتانسیل های موجود و حفظ منابع اقتصادی در مناطق روستایی برگزار شده است .
گفتنی است دومین نمایشگاه توانمندیهای روستاییان کشور از 15 تا 18 دي ماه سال جاری در محل دائمی نمايشگاه بين المللي تهران میزبان علاقه مندان می باشد.