هم‌زمان با 29 اردیبهشت و سالروز برگزاری انتخابات سال 96؛ نمایشگاه عکس «شکوه مشارکت» با حضور معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار یزد و جمعی از مسئولین استان و شهر یزد در محل گذر فرهنگ و هنر (مازاریها) گشایش یافت.

«علی صالحی» در حاشیه این نمایشگاه در گفتگو با خبرنگاران هدف از برگزاری این نمایشگاه را پاسداشت مشارکت 4/93 درصدی مردم استان یزد در دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا در استان یزد عنوان کرد.
سرپرست روابط عمومی استانداری یزد با اشاره به کسب رتبه اول استان یزد در شاخص مشارکت در انتخابات افزود: در این نمایشگاه 29 قطعه عکس از عکاسان خبری استان به نمایش درآمده که تصویرگر حضور اقشار مختلف مردم در انتخابات 29 اردیبهشت سال گذشته است.
وی با بیان اینکه پس از فراخوان روابط عمومی استانداری یزد بالغ بر 200 قطعه عکس به دبیرخانه این نمایشگاه ارسال شده است، یادآور شد: عکس‌هایی از آقایان مسعود میرجلیلی، احمد مهدی زاده اردکانی، مصطفی پور روستایی اردکانی، محسن پناهی، محمدجواد راغبیان، محمدهادی آخوندی،یاسر دره سیری، رضا زارع و خانم بهارک روشن‌بخش در معرض دید عموم قرارگرفته است.
سرپرست روابط عمومی در پایان از همکاری موسسه چهارباغ هنر، اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی و سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری یزد که در برگزاری این نمایشگاه مساعدت‌های لازم را با روابط عمومی استانداری داشته‌اند تقدیر و تشکر کرد.
گفتنی است این نمایشگاه به مدت سه روز در گذر فرهنگ و هنر یزد (کوی مازاریها) برپاست.
 
آدرس کوتاه :